Skocz do zawartości

Mojapierwsza gra (zrobiona z zapałem)


Rohan

Rekomendowane odpowiedzi

link:

http://www.gmclan.org/up1645.html

nazwa pliku:

Dinko

 

 

Gra o Dinku chodzi się i tłucze jajka a z jajaek wylatują motylki trzeba zebrać wszystkie motyle i wtedy wygrywa się ćwiartke dema bo dalej niema :(

 

 

ps: niebędzie obrazka bo nie mam programu o robienia zrzutów ekranu

(sora za ortografie śpiesze się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ginkoud1.png

 

 

Wygląda raczej na pięć min roboty, a tak w ogóle to czy można zdobyć te 3 jajko ??

Popraw to że jak wypadasz za plansze tracisz życie i cię przenosi na początek i trochę długo trzeba się rozskakiwać na tych kamieniach i do czego służą te motylki. Dodaj jakiś przeciwników i wymyśl funkcję tych motylków.Ogólnie mało ciekawa ale podobają mi się grafiki. Narazie 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1. Admini i moderatorzy mają zawsze rację, nie kłóć się z nimi.

...

4. Nie pisz bzdurnych postów, które nie wnoszą nic do tematu lub nie mają nawet jednego rozbudowanego zdania.

...

6. Nie obrażaj innych użytkowników. Jeśli już się z kimś kłócisz, to rób to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu stane w obronie cyberdog'a.

 

1. Nie ma zakazu odkopywania starych tematow.

2. dziadekkleofas nie jest adminem ani modem wiec to sie w nijaki sposob ma do punktu pierwszego w regulaminie.

3. cyberdog nie napisalby posta ktory nic nie wnosi do tematu gdyby nie odpowiedz dziadkakleofas'a.

4. Nia zauwazylem aby obrazil w tym momencie ktoregos z uzytkownikow.

5. Jak dla mnie troche przesadzacie z tym moderowaniem... Czepiacie sie byle kogo, o byle co. Ostatnio wlasnie nasz szanowny Pan Tymon tak sie zachowuje.

----------------------------

 

A co do gry to nic ciekawego tutaj nie ma. Moze gdyby byla bardziej rozbudowana... Choc pewnie Rohan i tak tej gry nie skonczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Jak dla mnie troche przesadzacie z tym moderowaniem... Czepiacie sie byle kogo, o byle co.
Ja na to:
1. Admini i moderatorzy mają zawsze rację, nie kłóć się z nimi.
Btw. pewnie masz trochę racji. :P

 

2. dziadekkleofas nie jest adminem ani modem wiec to sie w nijaki sposob ma do punktu pierwszego w regulaminie.
Miałem siebie na myśli.

 

1. Nie ma zakazu odkopywania starych tematow.
A liczysz na wielki powrót autora? Po za tym jest niepisane prawo odnośnie nekropostingu. Serio, serio. :)

 

3. cyberdog nie napisalby posta ktory nic nie wnosi do tematu gdyby nie odpowiedz dziadkakleofas'a.
Po to chyba ma rozum żeby nie odpowiadać na głupie zaczepki.

 

4. Nia zauwazylem aby obrazil w tym momencie ktoregos z uzytkownikow.
Ale rozpoczyna kłótnię. xD

 

Ostatnio wlasnie nasz szanowny Pan Tymon tak sie zachowuje.
Jestem tylko maszyną. :3 Ty nigdy nie masz tzw. humorków? Hmm? ;)

 

Wybacz że się czepiam. Taką po prostu mam robotę. :) I skończmy dyskusję bo naprawdę jest to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lal, ileż wy postów tu nabijacie... Takie tematy jak ten powinno się zamykać, a llinki do downloadu zakopywać gdzieś na czymiś uploaderze dostępnym dla pospołu... ;/

 

Dziesiąty raz Wam mówię: Patrzcie na daty postów. Być może gra została przeniesiona, a być może usunięta. Ja jestem neutralny i obiektywny w mojej wypowiedzi więc nie udzielę zdania ;[ Powiem jedynie, że jak na grę Rohana, to i tak całkiem dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...