Skocz do zawartości

wstęp


Rohan

Rekomendowane odpowiedzi

Takie ćwiartki i połówki gier daje się w dziale z demami.

 

Mizerne to. Fajnie, że się uczysz GML-a, ale lepiej było zrobić platformówkę z większą i ciekawszą planszą, niż z malutką. Szkoda tylko, że celem jest zabicie się.

 

4/10

Grafika: 4/10

Audio: 1/10

Grywalność: 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, brawo!!! To 25% jest lepsze od 50% twojej innej gry. A tak na marginesie-to "coś" pasowałoby bardziej jako niskiej klasy przykład, bo skoro TO jest już 25% gry, to jak krótkie będzie 100%?????????? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rohan a mozesz mi powiedziec ktora to jest gra?

Jak sie nazywa albo cos?

Bo w uploaderze sa 2 jakies pliki, skad ja mam wiedziec ktory to jest? Albo w temacie napisza nazwe gry albo w watku (ale lepiej to pierwsze).

 

A zdjecia sie normalnie daje. Wchodzi na Imageshack, uploadujesz tam zdjecie, dostajesz link do zdjecia, nastepnie tu na forum w swojej wypowiedzi naciskasz taki "globus z agrafka" czy cus takiego, wklejasz ten link, dajesz nazwe i jest, dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to niemorzesz jka trafisz na obiekt i to pisze "kod to inobilon' i pużniej normalnie piszesz inobilon kilkasz enter i otwiera się przejście :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

A skąd miałem wiedzieć gdzie to się wpisuje? :] A miałem już napisać w poprzednim poście że okienko z kodem to nawet się w klockach robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja to sam zrobiłem

I to jest twój argument do tego, żeby dawać skończone gnioty na forum?*

 

*Spójrzmy prawdzie w oczy. Żeby coś z tego wyszło musiałby przerobić 89% w tym zmienić całą grafikę, poprawić kod, dorobić coś więcej niż tylko rozwalenie muru, etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Do tego parę komiksów o panu Zdzisławie i jego Rowerze i sprośne opowiadanie o mojej nauczycielce z podstawówki. Ale zmiłuj się, nie wszystko nadaje się do publikacji, choćbyście to za artefakt uważali...

Święta prawda. Ten tekst należało by umieścić w nagłówku forum :). Swoją droga chcętnie poznał bym twórczość traktującą o pani nauczycielce oraz panu Zdzisławie i jego Rowerze...brzmi intrrrrrrygująco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...