Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam:

 

1.Gry w której chodziło się łasicą i królikiem spiętymi kajdankami. Widziałem to raz w programie gamebox :P

2.Gry w której "robimy maszyny" ? Nie wiem jak to dokładnie opisać, ale np. mamy piłeczkę, zębatkę, śrubkę... parę ruchów myszką i mamy z tego wiatraczek ... :P Fajna gra to była...

3. Gry w której poruszamy piłką, tak żeby tą piłką gdzieś dojść, tak żeby ona nie spadła. Też to widziałem w gameboxie :P

4. Programu graficznego takiego, że zaznaczymy przykładowo myszką głowę, i możemy ją gdzieś wkleić :) Nie tak jak w paincie, że się prostokątem zaznacza.

5.Programu graficznego, w którym możemy zrobić "przeźroczysty" rysunek.

6.Dobrego Edytora CSS

 

Dziękuję & Pozdrawiam. :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra ale raczej mi potrzeba czegoś w klimacie Anime - z "cukierkową" grafiką.:P

 

to polecam Lineage 2, moze nie ma cukierkowej grafiki, ale dark elfki sa naprawde slodziutkie :D

 

kurczaki, cos mi przegladarka szwankuje, zamiast na ostatnia strone wladowalo mi przedostatnia

 

co do gry o lasicy i kroliku spietymi kajdankami to chyba bedzie "Whiplash"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Gry w której "robimy maszyny" ? Nie wiem jak to dokładnie opisać, ale np. mamy piłeczkę, zębatkę, śrubkę... parę ruchów myszką i mamy z tego wiatraczek ... Fajna gra to była...

Jak to poprzednik powiedział - Crazy Machines

w gmie masz opcje zmieniania ikon to w czym problem??

... :| Pomyśl logicznie, może on nie chce zmienić ikony w swojej grze, tylko w innym pliku exe ;F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam programu archiwizujacego ktory obsluguje .7z bo cos jest nie tak, co sobie sciagne w tym formacie i rozpakowuje 7-zipem to zawsze 1 archiwum jest uszkodzone a niemozliwe ze cokolwiek sciagne w tym, jest uszkodzone dlatego szukam innego programu od tego >.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
keylogger to plik ktory przechwytuje wszystkie nacisniete litery i je przesyla do kogos wiec jak go znajdzie to zniszczy i nieumożliwi mu dalszą prace są do usuwania osobne programy więc niewiem, jaki najlepszy

 

plik może przechowywać, a program przechwytuje :] a skoro program, to teoretycznie w menedżerze zadań nawet dziada złapiesz pod ulubioną kombinacją klawiszy Billa Gatesa alt+ctrl+delete :] a do usuwania może są, ale to tak jak z wirusami - usuwają tylko te które znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...