Skocz do zawartości

Nurek Franek


Nildonar

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł ten dzień. Gra "Nurek Franek" trafiła na półki sklepowe :D

Początkowo miał być to wierny remake gierki z c64 jednak podczas produkcji trochę rozbudowałem oryginalny pomysł. Nasz nurek zbiera 2 rodzaje kluczy i diamentów dzięki którym otwiera podwodne drzwi. Często plansze są na tyle głębokie, że bez butli z tlenem biedaczek sobie nie poradzi :P

Gra zawiera 5 poziomów. Powinno to wystarczyć na ok. 30 min gry.

 

Screen:

screenby8.jpg

 

Gra: http://www.gmclan.org/up1590_4_nurek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście bo jestem chory i mam czas testować gierki zamieszczone na GMClanie :) Zagrałem, przeszedłem 1 planszę i zginąłem w drugiej bo nie zauważyłem, że mi się powietrze skończyło = śmierć.

Moje uwagi:

Masz minusa i to sporego za ogół graficzny, Franek prymitywny, teren to tekstura nie obrobiona by wyglądała jak prawdziwy piach, a woda nie przypomina właściwie wody. Dołożyłeś do tego wyciągnięte z czegoś sprite'y rybek i innych zwierzaczków, kolejny błąd. Wszystko stworzone w innym stylu przez co nie pasuje do siebie. Masz spoorego minusa na starcie (przykro mi)

Nie do końca wiadomo co trzeba robić :) Pzydałby się jakiś prosty tutorial... I na koniec jeszcze proponuje byś dodał jakiś efekt dźwiękowy gdy zaczyna nam się kończyć powietrze + jakiś efekt graficzny/dźwiękowy gdy się dusimy :) Wtedy bym może zauważył, że się duszę ;) Jeżeli jest jakiś dźwięk to przepraszam. Bo grałem słuchając muzyki. No ale odgłosy strzałów słyszałem, to duszenie się też powinienem?

Ogólem to popracuj nad giercą jeszcze ;) Powodzenia i nie zniechęcaj się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka. Nie przeszedłem nawet drugiej planszy, ale widzę, że się przyłożyłeś - pływające zwierzaczki, różne klucze, butle itp.

Szkoda tylko, że pomieszałeś style, ale oprócz tego nie mam zastrzezeń do grafiki (oprócz Franka - animacja może być, ale poza tym jest niedopracowany). Teksturki są nawet nawet. Tylko woda powinna się jakoś ruszać, falować. :) No i nie ginie się od razu, gdy skończy się tlen. :thumbsup:

 

To twoja pierwsza gra? Jak na pierwszą to bardzo dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mi się podoba tylko chciałbym żebyś stworzył drugą część tej gry i poprawił animacje franka i wody. Mógł byś także zrobić jakiś efekt gdy zaczyna frankowi brakować tlenu. Ale jak na pierwszą(tak sądze) gre to jest bardzo dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...