Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy za to trzeba płacić? O_o

Hm, źle przeczytałem. Myślałem, że chodziło o przeglądanie kto odwiedzał profil, a nie o ten durny bajer o niepowiadamianiu, z którego chyba dzisiaj to każdy korzysta. Źle przeczytałem, a Ty już musisz udawać mądrego ze swoimi protipami (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Hm, źle przeczytałem. Myślałem, że chodziło o przeglądanie kto odwiedzał profil, a nie o ten durny bajer o niepowiadamianiu, z którego chyba dzisiaj to każdy korzysta. Źle przeczytałem, a Ty już musisz udawać mądrego ze swoimi protipami (:

Tak czy siak, komu jak komu, ale takie pomyłki tobie nie powinny się zdarzać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Dziab: Chyba twoje pierwsze zdjęcie (post wyżej) bez dziwnej manipulacji kolorami, wtf? Swoją drogą rysy twarzy troszkę podobne do Oli Lindy i hmmm Agaty Buzek?

 

@Flaque: Rzeczywiście duże te brwi, ale całe szczęście nie monobrew. :P Swoją drogą na ostatnim zdjęciu widać twoją religijność - cztery święte obrazki ułożone w krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
przepraszam, już nie bd. :<
No właśnie, następne zdjęcia mają być bez przekłamań w kolorach!

 

Swoją drogą rysy twarzy troszkę podobne do Oli Lindy i hmmm Agaty Buzek?
Teraz nie, ale w przyszłości to już zależy... Popatrz na zdjęcia Buzkowej, niektóre są super, a inne wręcz tragiczne, brzydkie, kijem nie dotykać. Natomiast Ola to bardzo ładna laska. A skąd się bierze ta różnica? Bo Agata jest strasznie chuda... za chuda, koścista wręcz i to nie służy jej wyglądowi. Wniosek z tego taki, że nigdy nie należy przesadzać z odchudzaniem, ani też w drugą stronę oczywiście. A Ty jesteś akurat w wieku dorastania, więc musisz uważać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to utyc w mlodym wieku aby potem nie miec problemow, ale za to miec problemy w przyszlosci. I tak zle i tak niedobrze :).

No własnie najlepiej, ale nie którzy mają taką przemianę materii że nie ważne ile zjedzą to będą nadal chudzi, ja tak mam i chyba jak też Dziab napisała o czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Dziab:

Taaaa... tylko się tak mówi. Spotkasz jeszcze chłopaka, w którym się kompletnie zadużysz, a on Ci nagle powie że jesteś gruba... i już po Tobie, welcome anoreksja. :) Niestety, ale człowiek już tak jest skonstruowany, że mu czasem zdrowego rozsądku braknie. A dlatego właśnie wspomniałem o odchudzaniu, bo widać po Tobie, że masz wrodzone skłonności do szczupłej sylwetki.

 

@Poxipol:

No właśnie to nie jest dobry pomysł, bo i tak wszystko sprowadza się do stylu życia. Ja przez całe życie byłem szczuplutki, a na studiach jak mnie wywaliło... Mimo, że mam normalną wagę, to moja twarz zrobiła się trochę pulchniutka, a i brzuszek wyraźnie urósł. Miałem się zapisać na siłownię aby co nieco przerobić na mieśnie, jednak mam lenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...