Skocz do zawartości

sssnakewarsss


I am Lord

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie przeglądałem przykłady i wpodłem na pomysł aby wykorzystać gm6 Big sharka (snakebybigshark)

No więc oto demo sssnakewarsss

Narazie zrobiłem jeden tryb surviwal opis w menu.

Nie pisałem helpa dlatego sterowanie daję poniżej:

 

lewo, prawo - skręty

shift - zmiana broni

control - strzał

 

W tym trybie nie ma broni ale później pojawiają się foody, które je się po wybraniu shiftem "jedzenie" i naciśnięciu controla, dodaje to 2 energie.

Uwaga na głowę bo można dostać fatala. :jezor:

 

szkrynek

 

menusek

 

!Grajta i opowiadajta!

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie przy tej grze .

Planuje robic jeszcze takie tryby jak misje, vs a w tym deathmatch (tym razem z broniami ), wyscigi. I oczywicsie jakies opcje.

Nowa wersja bedzie juz niedlugo.

 

PS : Niedziala mi gm7 beta :crying: Chrzani mi ze nie mam zarejestrowanego gm6. A przeciez mam. :beta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, jak to są uproszczone detale to nie chce widzieć ulepszonychj bo moge dostać wytrzeszczus pospolitus :)

 

Nie rozumiem co jest źle?

Czyżby za dużo się działo?

w końcu to przetrwanie, a poza tym w innych trybach będzie mniej tych wybuchów i takich tam więc dlatego będą lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla autora ^^ HuderLord rządzi! :lol:

Sama gra troszkę "zakręcona" w dobry tego słowa znaczeniu. Fajny klimacik. Niby banalna, prosta, ale ale grając miałem nie lada problem - <_< chodź muszę się pochwalić, że udało mi się wpisać na listę najlepszych graczy (może dlatego, że nie było tam żadnych wyników do pobicia). :huh: :blink: Wynik jaki zdobyłem to aż 6 pkt :P XaXaXa

 

Pozdrawiam,

by castway.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skreenów nie zrobiłem bo nie chce mi się.

 

To nie dobrze. Powininno Ci się jednak troszke chcieć skoro wypuszczasz grę. Bo nam może się nie chcieć jej ściągać :P. Reklama to podstawa - nawet na GMClanie trzeba umieć do swojej gry zachęcić, a argument "że mi się nie chce" jest od czapy. Chciało Ci się grę zrobić, a screena już nie?

 

No ale żeby nie było - gierkę ściągnę i dopisze potem jakiś komencik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna gra :) Szczególnie podoba mi się menu. Póki co szybko się może znudzić, ale jeśli dojdą nowe tryby to może być bardzo ciekawa. Plus dla Ciebie za to ;)

 

To wiem ale wiekszosc osob lamie to prawo

Nie musisz być tą większością.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym screenshot jest w Twoim najlepszym interesie. Przeciez chcesz, żeby ludzie ściągali tę grę.

 

A co do gry.

Mi osobiście niezbyt się podoba. Sam pomysł na wariacje klasycznego snake'a jest bardzo fajny (snake + wojna = śmieszne połączenie). Niestety wszystko jest jakieś takie chaotyczne i mało czytelne. No i grafika to jednak nie szczyt marzeń (aczkolwiek da się przełknąć).

 

Menu jest za to całkiem ładne. Choc mógłbyś jeszcze nad tekstem popracować trochę.

 

Generalnie nie jest źle, choć to nic specjalnego. Przy odrobinie pracy może powstać całkiem grywalna gierka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego też jestem ciekaw bo nieraz odchodzą i przychodzą mi chęci.

Puki co to zrobiłem jeszcze tryb classic na dwóch.

A teraz pracuję nad death matchem.

 

a ha zapomniałem dać sterowanie dla drugiego gracza:

w race:

s,f ===> skręty

d ==> hamulec

a ==> strzał

q ==> wybór broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...