Skocz do zawartości

Zablokowane Mario Bros 3000 DEMO


blackmaul

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej gierce? (link)

Jest to demko mojej gry. Zastosowałem tam powielanie klatek, aczkolwiek jest to skuteczne, ale tylko i wyłącznie do Mario. W przypadku Goombasów animacja i tak wynosi 30... No ale nic, zapraszam do ściągania ;)

 

Screenshots:

2115751.JPG

4882202.JPG

 

 

<TOPIC CLOSED>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co widziałem to jak gorszy klon mario :P 1/4 to ziemia reszta to tylko chmurki i niebo =p Dziwnie to wygląda. sterowanie też nie jest dobre. Chodzi mi o przycisk skakania. Weź się za poprzedni projekt, ten co mi pokazywałeś, bo znacznie lepszy był i oryginalniejszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika i muzyka to oryginalne ripy ze SNES'a :)

 

ciekawe z którego snesa -_- to nie są orginały a ja na 100% wiem co mówie bo we wszystkie maria z nesa grałęm. To są orginalne themy po przeróbce i w dodatku jakiejś kiepskiej jakości. Tym bardziej że ten mario co ty go klonujesz to jest z wersji na NES'a, na SNES'a są o wiele lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wykasował. BTW. po co robić jakiegoś klona, który jest gorszy od zwykłego? Gdzieś mówiłem też, że po co robić jakieś Need For Speed'y Total Extra Super Mega Plazma Racing Cars... skoro to wcale nie jest aż takie dobre, żeby nadawać jakąś laserową nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wykasował. BTW. po co robić jakiegoś klona, który jest gorszy od zwykłego? Gdzieś mówiłem też, że po co robić jakieś Need For Speed'y Total Extra Super Mega Plazma Racing Cars... skoro to wcale nie jest aż takie dobre, żeby nadawać jakąś laserową nazwę.

Tak dla satysfakcji.Jak ktoś ma kompa na którym nie pójdzie żaden NFS ,to ściąga właśnie tą która jest podobna i gorsza ale zamiast sie nudzić to sobie troche pogra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...