Skocz do zawartości

sciagajcie gry


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

:) :jezor: :lol: :rolleyes: :thumbsup: ;) B) siemka!!!chcecie to morzecie juz pobierac moje pierwsze gry i dema~!!!!oto strona http://www.gmclan.org/up1486.html pobierajcie!!! pzdr for all~~~~~~~~~~ :] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry, nie oszukujmy się, są słabe. Ale to jeszcze można przebaczyć, bo w końcu dopiero zaczynasz (a labirynt jest chyba w takim dużym okienku, że mi się nie mieści na ekranie :P).

 

Jeśli natomiast chodzi o temat, który założyłeś... złe jego nazwnictwo, za dużo emotek i koszmarna ortografia. :/ No i reklamowanie się w komentarzach... Dziś ode mnie warna nie dostaniesz, ale miej się na baczności... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawidsu a jak zrobic by nie reklamowac swoich gier i zeby np na dole byl link jak to niektorzy maja i ile procent gry jest zrobione.oni na to klikaja wchodza na stronke i gry maja(sory za gry ale dobrze zgadles jestem poczatkujacy niby mam to miesiac a siedze przy tym z tydzien!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o sygnaturę? Edytujesz ją w swoim profilu. Wchodzisz poprzez link "Panel Kontrolny" na górze.

 

P.S. Swoje gry reklamować możesz na forum (o ile są trochę bardziej... rozwinięte :)). Chodziło mi o nie zaśmiecanie shoutboxa i komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gierki SŁABE to złap rika to jest poprostu zmieniony przykład ( Jedziesz moim stylem ;p ). Dalej. Te stik many którymi się waliczy... dlaczego JA nie mam życia? I dlaczego jak wejde na wroga to życie mu spada jak szalone?, dalej. Labirynt. Jedna plansza? Nawet nie da się z niej wyjść, bo wychodzisz po za planszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ze NIEKTORZY sa wyrozumiali ze zaczynam a to stick man dlatego ty nie masz zycia i jak wejdziesz na ludika to on traci zycie bo to jest DEMO a to zlap ricka to moja piewsza gra badziew wiem a w labiryncie nie wiem jak zrobicc zmienianie plansz ogolnie nie umie zmieniac plansz!!jak cos to plss o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najfajniej zapwoida sie stick :D

nawet fajne animacje musialbys tylko zrobiz ze ubywa zycia jak sie udrza a nie jaksie na niego wejdzie ;)

labirynt to jest bez sensu :P chodzeinie po planszy a 2 to zaduza plansza :P - daj view-a

 

a jak chcesz dawac nastepne plansze do labiryntu mozeszz dodac niewidzialny objekt gdzies tam i musimy go znalesc :D moze i byloo to fajne albo poprostu wydostac sie z niego a cod do nastepnego room-a to

room_goto_next()

chyba tak

aha i dodwaj w exe poprzez create executable czy cos takiego :P

powodzenia w dalszym tworzeniu ale dawaj troche bardziej rozbudowane gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu skoro nie potrafisz takich poidstaw to jest FAQ. A po za tym, skoro siedzisz w tym tydzień, to jak to możliwe ze nie nauczyłeś się czegoś więcej przynajmniej po obrazkach na klockach. Trzeba było najpierw zapoznać sie troche z porogramem, a nie odrazu próbować robić gry, bo coś mi się wydaje, że po prostu pierwszy raz jak uruchomiłeś gamemakera, to nawet się mu nawet trochę nie przyjżałeś, tylko uruchomiłeś przykład, kliknołeś kilka razy w losowe miejsce i myślisz że zrobiłeś grę. (no dobra, wiem że przesadzam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...