Skocz do zawartości

Pomysły fabularne/poziomy


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, długo się nie udzielałem, ale żyję xd Przez to, że omal nie straciłem projektu Dywersanta, postanowiłem ponownie zasiąść do tej produkcji, technicznie jest już w zasadzie skończona, brak błędów, wszystko działa tak, ja należy. Problemem jest to, że nie specjalnie mam pomysł na to, gdzie mogłaby się dziać dalsza akcja gry, na razie mam 3 poziomy, pierwszy i drugi, to znane, lub nie lokacje Willi, oraz motelu przy trasie, trzeci, to małe miasteczko ze stacją kolejową, jak na razie całość opiera się na wykryciu w poziomach 1 i 2 gigantycznego spisku, co doprowadzi do powstrzymania transportu kolejowego z bronią do III rzeszy. Gwoli przypomnienia, akcja gry rozgrywa się na kilka miesięcy przed oficjalną datą wybuchu IIWŚ. Jak sądzicie? Co można by wstawić jeszcze, aby gra była nieco dłuższa i ciekawsza? Bo myślę. że poziomy leśne, peryferyjne, lub małe miasteczko, to ciut za mało, aby gra była wystarczająco ciekawa. Oczywiście dalsza część będzie rozgrywać się już po wybuchu wojny. Macie jakieś ciekawe propozycje ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do  lokacji ciężko mi się wypowiedzieć, mam tylko nadzieję że udało się dopracować tam kilka spraw technicznych :d Odpaliłem sobie to stare demko ii tam jest prawie dobra gra, brakuje naprawienia dosłownie kilku rzeczy które psują gierę :d
Chodzi głównie o brak sterowania wsadem i delikatne przesuwanie kamery do pozycji myszki..ale mam wrażenie że gdzieś już o tym pisałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam już fabuły ani poziomów z demka, ale przychodzą mi na myśl: 

 

gospodarstwo rolne na wsi

jakiś zamek albo klasztor

poziom morski, np. na jakimś dużym okręcie albo w łodzi podwodnej

baza wojskowa albo lotnisko

w zależności od timeline'u coś w scenerii zimowej

jakaś lokacja górska, jeśli masz pomysł na oddanie jej w top-down

po wybuchu wojny może ruiny jakiegoś miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, LolikZabijaka napisał(a):

Sterowanie WSADEM jest już od dawna, co do drugiej sprawy, to z tego co kojarzę, to zostało już to zaimplementowane.

A..czekaj, źle napisałem :D chodziło mi o chodzenie w 8 kierunkach zamiast chodzenia za myszką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...