Skocz do zawartości

Guzixy


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Ostatnio stuknęło mi 34 lata i jakoś tak pomyślałem, że się starzeję, pomagam innym przy tworzeniu gier, parę wydałem pracując w YYG, przy paru pomagałem, a pracuję nad przeogromnym projektem - stwierdziłem, że trzeba pozaklinać nieco rzeczywistość i odległą wizję wydania projektu marzeń, więc postanowiłem zrobić coś, co zajmie mi mniej niż tydzień, żeby zrzucić z siebie to uczucie wiecznie odległych terminów :P Inspiracją była gra którą uwielbiają moje córki i na którą szkoda mi było kilku dolarów, żeby mieć pełną wersję :D

 

Tytuł: Guzixy

Gatunek: gra logiczna

Opis: klon gry Dots, polegający na łączeniu figur o tych samych kolorach za pomocą pionowych/poziomych linii

Download: Na razie tylko dla przeglądarki Opera GX: https://gxc.gg/games/d481db68-dba7-4ee5-bfb0-cd61d4acd919 (wersje HTML5 i Android wkrótce)
Rozmiar pliku: (na razie nie dotyczy)


Autorzy:

Wszystko:
gnysek


Screeny:

 

obraz.png

 

Gra obsługuje Challenge GCX:

 

obraz.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, ładna grafika, szczególnie ta krata i guziki, mniej do gustu przypadły mi kształty.
Razi w oczy czcionka napisów w grze, miejscami jest jakby ściętą i poszarpana - szczególnie na przyciskach, czyni to je nieczytelnymi.
Szkoda, że nie jest taka jak napis GUZIXY - byłby sztos ;)

na screene jak to u mnie wygląda (w pliku gorzej to wygląda):gra.thumb.png.237f99622edfcc48e011d6aa3cdad89e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

To jest problem GXC, które nie obsługuje interpolacji ? Najgorsze, że GXC nie zwraca też rozmiaru ekranu, więc nie mogę dynamiczniej zeskalować, chociaż gra by dała radę takie coś zrobić.

Na szczęście na innych platformach tego problemu nie ma i do tego czasu będę mógł też dopracować wszystko - ale to już pewnie w nowym roku, bo przed świętami jeszcze mnóstwo innej pracy mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...