Skocz do zawartości

KOSMOS 2006


Valdemor

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, zaczynamy od początku, ponieważ więcej było spamu niż treściwych danych.

 

Chciałem przedstawić grę pt: KOSMOS 2006, która powstała na początku tego roku, jak dobrze pamiętam jej premiera była w styczniu. Gra polega na zdobywaniu planet. W trakcie walki między dwoma statkami kosmicznymi mamy do wyboru różnorodną amunicję, począwszy od kul, laserów, rakiet, a kończąc na minach. Ogólnie przeznaczona jest dla dwóch osób, lecz jeśli nie masz z kim zagrać, to nie martw się poprostu zagrasz z automatycznym pilotem. Sam także możesz ustawić autopilota i w międzyczasie skoczyć po czekoladę. Chcę nadmienić, że wszelkie informacje na temat gry, są umieszczone w INFO O KOSMOSIE w menu. Korzystając z okazji, chcę bardzo podziękować jeszcze raz mojemu przyjacielowi ANACONDZIE, który wykonał w bardzo szybkim czasie statki kosmiczne jak i ich osprzęt. Jeszcze raz wielkie dzięki :P

Gra zawiera także pełny pakiet galaktyk, o które można walczyć. Dodatkowo jest możliwość uzupełnienie jej w dodatkowe planety jak i podkłady muzyczne. Wszystko opisane w pliku Czytaj.txt co i jak zrobić. Zaś w pliku Historia.txt dowiemy się o ewolucji gry jak i o osobach, którzy się przyczynili do jej rozwoju. Pozwole sobie także zacytować końcówkę tego pliku:

Podziękowania dla:

Anacondy

Hanjusa

Patrysława (Beaver Interactive)

Tymona

LInki:

Kosmos2006_v1.1.part1

Kosmos2006_v1.1.part2

Kosmos2006_v1.1.part3

Kosmos2006_v1.1.part4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajne. Doskonała (prawie) robota! Mam jednak parę uwag:

a)Walki są ZA DŁUGIE!!! Trochę to po czasie męczy.

b)Zmień ten śmieszny efekt eksplozji. Na tle całości oprawy wypada blado.

 

Gratulacje za świetne menu i za opcje zawarte w nim! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest fajana gierka. Postarałeś się wspaniałe menu ale jest też wada.

Grafika jest jakaś banalna i ten gamemakerowy wybuch rakiet, do bani. Mógłby zostać gdyby nie to, że pojawia

się w rogu. Wycentruj sprita.

I statki jakimś przyciskiem mogłyby się obracać. No i jeszcze te statki mają za dużo życia, pierwsza broń nic nie traci dopiero drugl ledwo co.

Ale i tak to dobra gra, stawiam ocenę 8/10.

:bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I statki jakimś przyciskiem mogłyby się obracać.

 

Hmmm...zabiłoby to radość stawiania min, gdy przeciwnik jest obrócony tyłem do ciebie. Wtedy zasypujesz bezbronnego gradem min, a on nie może nic zrobić oprócz szybkiej ucieczki na front. Muuuuhahahahahah...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajne. Doskonała (prawie) robota! Mam jednak parę uwag:

a)Walki są ZA DŁUGIE!!! Trochę to po czasie męczy.

b)Zmień ten śmieszny efekt eksplozji. Na tle całości oprawy wypada blado.

Wiem o tym, że walki są troche zadługe. Spowodowane jest to małym rażeniem bronii.

Co do eksplozji, to może warto nad tym pomyśleć. Tylko jest jeden problem, gra nie jest już rozwijana od prawie roku.

I statki jakimś przyciskiem mogłyby się obracać.

Może i tak, tylko że ich rzut zabardzo nie pasuje do obrotu. Ale kto wie, może powstanie kiedyś KOSMOS 2007 lub 2010 :D

Dopiero po tych screenach zauważyłem, że kiedyś już w to grałem xD . A gierka dosyć fajna, tylko szybko się nudzi...

Tak myślałem Marmot. Pamiętasz zapewne jak była jej premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...