Skocz do zawartości

Snajper_demo


Valdemor

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to gra zaczęta jeszcze chyba na początku tego roku, która nigdy nie została ukończona i chyba nie zostanie, gdyż nie ma na to czasu. Sterowanie snajperką ma jeszcze dużo do życzenia, które należałoby urealnić. Poco ją wystawiam, sam nie wiem, myślę że dla nowicjuszy może podsunie jakiś pomysł, zaś dla moich "ulubieńców" (aby się nie nudzili) daje mięsko do pożarcia. Jak sami widzicie podczas mojej nieobecności nie leżałem do góry jaja... tzn. tyłkiem. Kleciłem cosik tam jak zawsze. Największym moim osiągnięciem jest program, którego wykonałem typowo dla potrzeb zawodowych, który i tak nic by dużo tutaj nie mówił.

Link do gry: Snajper_demo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając pierwszy raz miałem wrażenie, że kulka w myszce mi się zabrudziła, już ją wyciągam i czyszcze, a tu nic. A tak na serio to nie wiem czy robie coś źle czy gra już taka jest iż w pierwszej misji od razu niemcy chowają się ze strachu. Nie widze ich, czyli ich nie ma czyli to już koniec tej gry? Nigdy nie widziałem krótszego dema! Myślałem, że jak się robi gre tak długo ("2003-2006 Intro" lol) to się gra przynajmniej 5min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając pierwszy raz miałem wrażenie, że kulka w myszce mi się zabrudziła, już ją wyciągam i czyszcze, a tu nic. A tak na serio to nie wiem czy robie coś źle czy gra już taka jest iż w pierwszej misji od razu niemcy chowają się ze strachu. Nie widze ich, czyli ich nie ma czyli to już koniec tej gry? Nigdy nie widziałem krótszego dema! Myślałem, że jak się robi gre tak długo ("2003-2006 Intro" lol) to się gra przynajmniej 5min.

Może i się zabrudziła któż to wie. :P Jest to demo, czyli trening i wsio. Z braku czasu jak i grafiki Niemców gra stanęła w miejscu i nie ruszyła. Co do 2003-2006, to nie jest to czas robienia gry, tylko czas mojej zabawy w GM-ie (lol) :P

 

Rzeczywiście w ogóle nie można poruszać celownikiem. Zmieniłem nawet w panelu sterowania szybkość myszki, ale to również nie pomogło. Valdemor powiedz mi szczerze, jak ty zestrzeliwujesz wszystkie cele ? :)

U mnie prędkość myszki działa dobrze, ale to nie znaczy, że u Ciebie też musi być OK. Gra nie została przetestowana na różnych systemach, więc problemy mogą się pojawiać. Jeśli chcecie, to mogę podkręcić ją troche, tylko nie wiem czy jest sens. I tak więcej w nią nie zagra niż zagra. :]

 

PS: A jak tam Twoje gry Borek?

 

EDIT:

Sorki zapomniałem o Tobie: :P

Czemu sterowanie jest takie trudne? Nie da się przesuwać celownika w

lewo ani prawo? Fajnie by było gdybyś jednak zrobił full wersję ale

lecz wtedy byś musiał poprawić ruszanie się celownikiem.

Full wersji raczej nie będzie, także przykro mi pozostawiam Cię bez nadzieji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc

7/10

grfa :nawet ladna

dobra grywalnosc

tylko sterowanie zle wiem ze jest trudniej ale mozesz zrobic takie cos jak w call of duty ze plynnie lata za myszka tylko sie chwieje i jak naciskasz shift zatrzymuje sie

Może i dobry pomysł <_<

 

Znalazłem chwilę żeby zagrać i popieram przedmówców. W prawo i w dół celownik wlecze się niemiłosiernie, za to w górę i w lewo pomyka aż za szybko.

Hmmm, a to ciekawe, takiego spostrzeżenia, to jeszcze nie otrzymałem, aż z ciekawości sprawdze to :P

Sterowanie nadaje się do całkowitej przeróbki wiem o tym, ale tu głównie chodzi o pomysł samej gry.

 

kurcze gra fajna gdyby nie to sterowanie :/ szkoda a miałem pomysł żeby też taką grę zrobić :(

No to rób Pieter6. Przecież poto to zapodałem, żeby podsunąć pomysła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z wolnej chwili (urlop), a przedewszystkim z ciekawości gdzie tkwi błąd, zdecydowałem poprawić troche sterowanie. Problem był spowodowany z różną rozdzielczością ustawioną na waszym monitorze :D . Teraz odpowiednia rozdzielczość jest wymuszana przez grę.

Oto nowy plik: Snajper_demo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej źle, działa zbyt skokowo.

Wiem, skokowość jest tu problemem, gdyż trza tak jak pisałem wcześniej gruntownie je przerobić. Ale to i tak nie ma najmniejszego sensu, gdyż nie mam grafiki żołnierzy. Jeśli znajdzie się jakiś grafik i chce się troche pobawić, to może w tedy pomyślę nad tym w wolnych chwilach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...