Skocz do zawartości

Zablokowane Logo GMC


Valdemor

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście powiedzieli, aby administracja strony w końcu zrobiła na profesjonalnej stronie profesjonale logo na forumie, bo tak jakoś nie tentego :D Dla nie kapujących, chodzi o logo w górnym lewym rogu, gdzie znajduje się obecnie standardowy napis: INVISION Power Board.

 

PS: Bo jakoś tak dziwnie i małoprofesjonalnie bez loga :]

I napewno zaraz bedą komentarze, a poco tak jest dobrze, albo admin powie, że się znowu czepiam.

 

Wyjaśniam odrazu, że każde profesjonalne forum, ma profesjonalne logo, co nieznaczy, że te forum nie jest profesjonalne, ale nie ma loga. Ale żem to ujął profesjonalnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Logo już było wielokrotnie, ale przy ostatnim dużym update forum po prostu znikło. Kiedyś to nawet była taka ramka na forum jak na stronie głównej. :)

 

A czemu teraz go nie ma? Bo mi się nie chciało tego zrobić, a teraz nie ma sensu z jednego względu. Czekam aż pojawi się IPB 2.2 Final, teraz jest do pobrania RC2 czyli już bardzo blisko. Po prostu nie ma sensu robić coś ze skórką, ponieważ mogą wystąpić jakieś ewentualne zmiany w skinie i kłopoty gotowe. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było, ale znikło <_< a później mi się nie chciało zrobić :] Hmmm, podrzuć plik, albo udostępnij ftp, to się zrobi logo na jakie GMC zasługuje. Kiedy, jak nie taraz można się pobawić z logo. Podejrzewam, że wielkich zmian nie będzie w wersji 2.2 B) A jak będzie, to sie znowu zmieni i bedzie git :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie, dzięki, nie skorzystam. Littlefish już dobrze napisał, gdybym chciał, to bym poinformował. A jak nie ma na forum loga, to z jakiejś przyczyny. Może planuję nową koncepcję loga? Któż to wie. A tymczasowo nie będę dawał byle czego. Zresztą mam na zawołanie grafika 3D. :) Co ja tu będę tłumaczył. Aktualnie jakiekolwiek zmiany na stronie nie maja sensu, gdyż moze zmienię całkowicie silnik strony, ale kiedy, to nie wiadomo. Zależy od czasu na skryptowanie i chęci.

 

Zresztą dziwię się Tobie Valdemorze. Kiedyś Ci to nie przeszkadzało, a teraz zakładasz kolejny taki temat w sumie niepotrzebny. Forum nie jest najważniejsze. Czy ja mam wrażenie, że od comeback'a starasz się mnie pouczać co i jak mam robić? Nie dzięki, nie potrzebuję pomocy. ;) Zacznij robić gry albo coś, wyjdzie Ci na dobre.

 

Aha, jeszcze jedno dzięki za zaufanie mi
No wiesz... Ty, Pieter6, Bigshark, Pawli... Niebezpieczne klimaty, więc nie dziw się, że jest taka postawa a nie inna. Rozrabiało się, to myślisz, że skąd taka opinia. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chusteczki higieniczna, bardzo dobra branża w sam raz dla niego.

Słuchaj dziecinko, a od kiedy my na TY jesteśmy. Musiałbyś chyba wagon takich husteczek zjeść, żeby pogadać se jak równy z równym. Jak narazie to idź do mamy niech Ci pieluszke zmieni. A podrugie ładnie to tak kumpla swego podkablowywać i łasić się do admina? <_<

No wiesz... Ty, Pieter6, Bigshark, Pawli... Niebezpieczne klimaty, więc nie dziw się, że jest taka postawa a nie inna. Rozrabiało się, to myślisz, że skąd taka opinia. ;)

Tiaaa, masz racje, bo my to z jednej paczki jesteśmy i razem bełty spijamy :lol: Co do rozrabiania, to jakoś nie pamietam, chyba mam słabą pamięć, albo Ty masz jakieś dziwaczne sny. Ale dobra, jak już pisałem wcześniej Twoje akwarium i Twoje rybki, szkoda tylko, że woda się zniego leje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj dziecinko, a od kiedy my na TY jesteśmy. Musiałbyś chyba wagon takich husteczek zjeść, żeby pogadać se jak równy z równym. Jak narazie to idź do mamy niech Ci pieluszke zmieni. A podrugie ładnie to tak kumpla swego podkablowywać i łasić się do admina? <_<

 

Uoo! Uwazaj na zakretach z tymi pokladami humoru. Od kiedy to my jestesmy KUMPLAMI ?

Ranmus masz jeszcze minutke? To bym się polasil :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za posta nie na temat :)

 

Valdemor, ja rozumiem, że jesteś starszy od większości użytkowników tego forum. Ale proszę Cię, nie pisz postów w stylu "Dziecko, ja jestem starszy i mądrzejszy więc nie pyskuj!". Na forum wzyscy są równi. Gdybyśmy tu stosowali podziały wiekowe, już dawno byłoby po GMC. I nie piszę tego posta, żeby się podlizać adminom. Po prostu drażnią mnie takie teksty. Owszem jest tu wiele osób niepełnoletnich, ale nie można się wywyższać ponad nie, z powodu swojej "dorosłości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka za posta nie na temat :)

 

Valdemor, ja rozumiem, że jesteś starszy od większości użytkowników tego forum. Ale proszę Cię, nie pisz postów w stylu "Dziecko, ja jestem starszy i mądrzejszy więc nie pyskuj!". Na forum wzyscy są równi. Gdybyśmy tu stosowali podziały wiekowe, już dawno byłoby po GMC. I nie piszę tego posta, żeby się podlizać adminom. Po prostu drażnią mnie takie teksty. Owszem jest tu wiele osób niepełnoletnich, ale nie można się wywyższać ponad nie, z powodu swojej "dorosłości".

Wiem, wiem, ale poniosło mnie jak widzę takie podskakiwanie bez sensu, chyba jakiś szacuneczek się należy. Ale mniejsza o to. Jak sam widzisz jedni potrafia z szacunkiem się odnosić, a inni nie :thumbsup: Tak się zastanawiam, że jesteś nastolatkiem dobrej duszy i rozumiesz dobrze świat dorosłych. Rodzice są pewnie z Ciebie dumni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, że jesteś nastolatkiem dobrej duszy i rozumiesz dobrze świat dorosłych. Rodzice są pewnie z Ciebie dumni :P

 

 

omfg skoro tak bardzo chcesz szacunku dla starszych, to idz do klubu seniora :)

A mial sie wywyzszac swoja dorosloscia ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omfg skoro tak bardzo chcesz szacunku dla starszych, to idz do klubu seniora :)

A mial sie wywyzszac swoja dorosloscia ;P

Widzisz, a Ty swoje chłopie. Ciężki jesteś do strawienia. Słuchaj weź se zaznacz mnie do ignorowanych i będzie giciuś. Nie wchodź mi w drogę, a ja bedę Ciebie omijać szerokim łukiem, bo wchodzisz w parade nie znając dawnych układów w RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma do tego RP? Bedziesz mnie omijac? Tym lepiej dla mnie :)

Lol wyskakujesz jak Filip z Konopi i zaczynasz domagac sie szacunku, twierdzac ze jestes stary. Wiesz na szacunek trzeba sobie zasluzyc, a nie poprostu glosic ze jestes w podeszlym wieku i kazdy ma tanczyc jak mu zagrasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...