Skocz do zawartości

Zablokowane bigshark


Valdemor

Rekomendowane odpowiedzi

ej to ja nie mialem 100% :\ ? urazony sie czuje.

 

legenda o dobrym harnasiu shaq i zlym wladcy pieterze, ktoremu shaq nakopal do dupy. to jest to ^_^! szkoda, ze pod koniec Pat powiesil dobrego harnasia za zebro ;(

 

j/k. pieter, no bez przesady, pomysl, ile pozytku a ile szkody byloby z odbanowania biga. to, ze czasami pomogl, albo ze czasami mozna bylo dostac schizofrenii ze smiechu, to zaden argument - big dostal juz swoje szanse, i je zaprzepascil. ;q yay yay, kolejny arcypompatyczny post © shaq 2006, elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam taka prosbe :lol2: Valdemor, nie uzywaj :lol: tylu emotek, ok? Nie wiem :o po co wsta :lol2: wiles tyle loli i :P jezorow skoro to nijak :lol: ma sie do twojej wypowiedzi. :lol:

Twoja prośba została spełniona, masz jeszcze dwa życzenia :D

Tylko nie wiem dlaczego używasz emotki w sygnie jak też nie ma to ni jak bez tekstu...

bo kiedy jest tyle uśmiechów to świat jest po prostu lepszy :D

I oto chodzi Pieter6 :thumbsup: Bo ja lubie świat na wesoło.

 

A tak właściwie brakuje mi tu dużo, dużo innych emotek, które wyrażałyby moje uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Valdemor:

 

Normalnie jak grochem o ścianę. Nie czytasz co się do Ciebie pisze. :]

 

Nie można ot tak traktować człowieka, jako przeszłość mad.gif Lepiej pasowałoby, że to historia emot11.gif
Można można. Historia lubi się powtarzać, więc Bigshark to definitywna przeszłość. :]

 

Dobra, a tak na poważnie to chciałeś go sie pozbyć to sie pozbyłeś i masz spokój.
No to tak jak Ty. Chciałeś wszystkim coś wmówić, ale się nie udało. Prawdopodobnie Bigshark Cię nasłał, bo napisałeś, że ludzie prosili byś wrócił na GMCLAN? Ciekawe kto? Pieter6, ktoś jeszcze? Ale ważne jest to, że przyznałeś się, że chciałeś zrobić tutaj małą rewolucję i zauważyłeś swoje niewłaściwe postępowanie i że trochę przegiąłeś. Zostałeś rozgrzeszony. :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę, deszcz tłucze za oknem, a ja myślę i doszedłem do pewnego wniosku - o co my się tutaj w ogóle kłócimy? Sprawa jest przecież jasna...

 

Bigshark robił burdel, nie słuchał admina, moderatorów i redaktorów (a to dzięki nim wszystkim ta strona w ogóle istnieje), dawaliśmy mu kilka szans, ale kompletnie nas olał, więc został wywalony. Proste i logiczne. Tak się robi na forach na całym świecie. Bez biga nie jest gorzej, a jedynie lepiej: GMCLAN na tym nie ucierpiał, wciąż mamy wielu fachowców i ludzi, którzy pomagają newbiem bezinteresownie, wychodzą coraz lepsze produkcje w GM, a nasz serwis wygląda coraz ładniej i zgrabniej, panuje na nim porządek.

 

Wydrukujcie to sobie, oprawcie i powieście nad łóżkiem. :]

 

Kłódeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...