Skocz do zawartości

obracanie 90 stopni i spowrotem


Kychu

Rekomendowane odpowiedzi

przpraszam literówka "wdusimy" (klikniemy)

 

A co do twojej odpowiedzi, to ja kompletnie nie rozumiem bo szczerze mówic chociarz już kilka gier zrobiłęm to GMa nie opanowałem nawet w 60% mógłbyś podać w kodzie?? albo jakoś szczegółowiej to opisać??

 

 

I ja opisze troche szczegółowiej.

 

Obiekt(drzwi) po kliknięcie obraca się o 90 stopni, lecz po ponownym kliknięciu cofa się o 90 stopnie lecz jeśli na swojej drodze trafi na mnie zatrzymuje się na tylu stopniach na ilu skończył gdy sie przesune i dusze dalej jedzie dalej aż do 90 stopni i po kliknięciu jedzie spowrotem. Czyli gdy jestem ja w połowie drzwi uchylą się o 45 stopni a gdy odejde i wdusze jeszcze raz otworzą się do końca (90 stopni) a następnei gdy kliknę na drzwi otwarte(90 stopni) zaczną sie zamykać (-90 stopni) i tak samo gdy trafią na mnie zatrzymają się np na 45 stopniach a gdy się przesune i nei będe już blokował i znó klikne zamkną się do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie pisałem równo z tobą a tak wogóle to jednak nei jest to co chce bo nie zatrzymuje sie na mnei tylko pojawia się już o 90 stopni a czasami sie zdarzy, że ja tam jestem i sie wtedy nei mogę ruszyć bo mnei przecina a mam ustawione,że po kolizji z tym obiektem (drzwiami) jest speed 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...