Skocz do zawartości

Zablokowane Bye bye :(


Bruce

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie bedzie mnie juz na forum... nie bede czytal waszych glupich postow <joke>. Chce sie zajac czyms powaznym. Powodem tym sa modki na tym forum a dokladniej:

 

- gnysek (mysli ze boss i sie rzadzi)

- Gooman (nie powaznie napisal mi warna) nie wiem za co...

- Tymon (ma moda i sie rzadzi.... mowi o swoich nerwach ze da bana itp)

 

 

Adios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Bo ja jestem bossem :D

A tak na serio, to skoro zwracanie uwagi i informowanie o łamaniu regulaminu, uważasz za denerwowanie - no to może faktyczniej tutaj nie siedź :P

Mam nadzieję, że kiedyś się zastanowisz nad swoim zachowaniem (jak np. napisanie tego tematu), i zrozumiesz to co moderatorzy przez cały czas próbują wpoić wszystkim nowym użytkownikom. Nie to, że ich nie lubimy - wręcz przeciwnie, cieszy nas, że tyle ludzi uzywa game makera, ale smuci nas poziom inteligencji przez nich reprezentowany. I własnie to próbujemy wszystkim uświadomić, aby chociaż przez klika minut dziennie pomysleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackmaul, ja mówiłem Ci kilka razy żebyś tak nie robił. Nie posłuchałeś się - dostałeś warna.

 

Bruce, wiesz dlaczego moje nerwy? Bo moje uwagi do ciebie nie docierały poza tym byłeś wulgarny i gadałeś nie na temat.

 

Jeśli nie pasuje niektórym to co robię to proszę więcej tu nie zaglądać. Nie mam zamiaru się zmieniać dla waszego widzimisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...