Skocz do zawartości

Tofp Areas v11


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Dawidsu: Kolega nie z Polski pisze, bo domena .ua, więc jeżeli byśmy mieli dodać taki przykład, to proszę bardzo, pomożesz tłumaczyć cały przykład na nasz język. :) Pisałem przecież wcześniej, że nie dajemy przykładów gdzie opis jest po angielsku, bo gmclan to polska strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem przecież wcześniej, że nie dajemy przykładów gdzie opis jest po angielsku, bo gmclan to polska strona.

 

No jakże może być inaczej, nooby będą miały mniej roboty z plagiatowianiem. Teraz wystarczy tylko nazwę zmienić!

 

Ech, przecież teraz angielski jest w szkołach obowiązkowy, nie odwalajmy już takiego patriotyzmu. Przecież giertych nas nie złapie za to i nie wypędzi z polski :P. (chociaż nigdy nic nie wiadomo...)

 

A przykład IMO fajny.

 

@Blackmaul: Jak już mówiłem, angielski jest obowiązkowy w szkołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Dziadekleofas:

No jakże może być inaczej, nooby będą miały mniej roboty z plagiatowianiem. Teraz wystarczy tylko nazwę zmienić!
Wiesz, nie możemy wychodzić z takiego założenia. Domyślnie każdy człowiek jest dobry. :)

 

Ech, przecież teraz angielski jest w szkołach obowiązkowy, nie odwalajmy już takiego patriotyzmu. Przecież giertych nas nie złapie za to i nie wypędzi z polski tongue2.gif. (chociaż nigdy nic nie wiadomo...)
A co ty z tym patriotyzmem tak wyskakujesz. Tu chodzi o użyteczność. Jeżeli szukasz jakichś polskich zasobów w internecie, to oczekujesz, że google wywali linki do polskich stron, a nie angielskich, prawda? Jak komuś język obcy nie sprawia problemu, to sobie przykłady poszuka na globalnych stronach. Analogicznie jaki według Ciebie jest sens tłumaczenia help'a? Kiedyś mnie za to Choosen ganiał, teraz rozumiem o co mu chodziło. Mieszkamy w Polsce, odwiedzamy polską stronę, to piszmy po polsku. Po angielsku to sobie można rozmawiać na oficjalnym forum. :)

 

Poza tym w ten sposób ubezpieczam się przed plagiatowaniem cudzych przykładów. Łatwiej jest zapamiętać te, które są na naszej stronie, niż wszystkie ogólnie dostępne w internecie. Dlatego też jeżeli jest polski opis, to przynajmniej wiem, że dana osoba wie o czym pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to przykład nie program. Halo mała rybka załapała?
A to jest typowe łapanie za słówka nie odnosząc się do treści całej wypowiedzi. Oj Pieter, Pieter, znowu trzeba tłumaczyć, bo mieszasz wątki nie te co potrzeba i niepotrzebnie siejesz zamęt. :]

 

Littlefish ma rację i jego wypowiedź dotyczyła drugiego i trzeciego posta. Analogicznie zareagowałem w temacie gry 123 el cośtam. Dopisywanie stwierdzeń "o ile to nie plagiat" czy "sam zrobiłem bez oszukaństw" jest bardzo złą manierą, ponieważ z natury człowiek jest dobry, a nie zły, więc domniemywa się jego prawdomówność - na tym opiera się zaufanie międzyludzkie. A to czy ktoś ten przykład przerobi czy nie, to już potencjalne ryzyko, które przyjmujemy, że się domyślnie nie zdarzy, tak samo jak to, że przechodząc następnym razem przez ulicę potrąci Cię samochód.

 

Wracamy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

put in credits my nick:"tofper"(if you use some part of my areas- glow,water(path drawing,time manipulation(all what text drawing on area control)))

vse moi.(the all engine is FULL my code)

Ok, If I'll use some of this stuff (am not sure about it) I'll don't forget about You ;) Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...