Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

spodobało się demo to ściągnąłem full chyba logiczne? :)

a jeden shortcut jest do moda Alarian do FoF'a a drugi do czystego FoF'a

 

@4tk

 

jeden borderlands wiosny nie czyni :C

już od razu nielegalne gry i programy bla bla bla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4tk, jak się czuje twój crack do GM8 oraz te wszystkie gry ściągane z torrentów o których pisałeś mi na gg? Mwahahaha...lol

Farkraj, nie słuchaj ich. Oni są bogaci i wolą kupować oraz marnować pieniądze na coś, co się przejdzie w 6 godzin i zapomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pierwszy raz przyznam ci rację :o kupujmy gry w których jest porządne multi lub single starczające na wiele godzin a nie gry które skończymy po 6h i... koniec? Stać mnie na gry w dniu premiery... ale wolę zamiast płacić 120 złoty, ściągnać pirata, przejść lub pograć i jak jest fajna to po wyjściu w taniej serii ją kupuję (naprawdę! kupiłem już tak jakieś 20 gier z tych serii po 20-40 zł)

 

Btw. ktoś ostatnio pisał że cracka do gm8 nie ma :P no to człowiecze masz że jest, ja ci to mówiłem i 4tk mówił na gg grabarzowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie "ich"? Ja nic do nielegalnego oprogramowania nie mam, chodzi mi tylko o to, że 4tk nie wie nawet, że torrenty =/= nielegalny software.

 

Nie, nie jestem bogaty. Nie, nie kupuję gier, chyba, że są naprawdę dobre. Np. jedną tą samą grę kupowałem trzy razy, bo dwa razy zgubiłem. Nie żałuję :) .

 

Inna kwestia, że to nie jest "marnowanie pieniędzy" tylko docenienie czyjegoś wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torrenty są złe i koniec kropka. Zaprzestańcie natychmiast, albowiem w przeciwnym wypadku czeka was klęska, oczy wyjdą wam z orbit od grania!

 

Aha, czyli np. ubuntu na torrencie też jest nielegalny ??

 

Ubuntu 9.10PL Karmelkowy Koliberek i386 (x86, wersja 32-bitowa) można pobrać:

Zalecane ! (BitTorrent)

serwer lustrzany 1 (FTP - ftp.vectranet.pl)

serwer lustrzany 2 (FTP - ftp.tpnet.pl)

serwer lustrzany 3 (HTTP - www.zie.pg.gda.pl/~gdabrows/ubuntu)

suma md5 (HTTP)

 

http://ubuntu.pl/pobierz.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pierwszy raz przyznam ci rację :o kupujmy gry w których jest porządne multi lub single starczające na wiele godzin a nie gry które skończymy po 6h i... koniec? Stać mnie na gry w dniu premiery... ale wolę zamiast płacić 120 złoty, ściągnać pirata, przejść lub pograć i jak jest fajna to po wyjściu w taniej serii ją kupuję (naprawdę! kupiłem już tak jakieś 20 gier z tych serii po 20-40 zł)

 

Btw. ktoś ostatnio pisał że cracka do gm8 nie ma :P no to człowiecze masz że jest, ja ci to mówiłem i 4tk mówił na gg grabarzowi

Sam mam cracka do gm8, ale ja gma używam tylko po to żeby sobie pooglądać jakieś przykłady czy cuś a tak to praktycznie nie używam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...