Skocz do zawartości

Zablokowane NOOB


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie-kiedy nowicjusz w GM (NOOB) przestaje nim być? Wiem, że to głupie, ale jest chyba jakaś regułka, choćby najbardziej naiwna.

PS. A poza tym to jest Valhalla-do zadawania głupich pytań lub tych niezwiązanych z GM bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie-kiedy nowicjusz w GM (NOOB) przestaje nim być? Wiem, że to głupie, ale jest chyba jakaś regułka, choćby najbardziej naiwna.

PS. A poza tym to jest Valhalla-do zadawania głupich pytań lub tych niezwiązanych z GM bezpośrednio.

 

Nowicjusz jest nowicjuszem, a Noob jest nowicjuszem który udaje że wszystko wie. Nie myl pojęć :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
przestanie być noobem kiedy przestanie zadawać pytania i zacznie pomagać innym...
Pudło. Mogę zadać pytanie dot. jakiegoś aspektu tworzenia sieci neuronowych w GM i co? Już jestem noobem?

 

@Adster:

Ja przykładowo w praktycznie nie posługuję się takimi zwrotami, a czasem jest nawet denerwujące, gdy to rzuca tym na prawo i lewo. Wolę używać wyrazu "początkujący". Ogólnie mówiąc denerwujące jest tylko to jak ktoś na forum notorycznie zadaje pytania o byle PIERDOŁY, które praktycznie sam mógłby rozwiązać gdyby przyłożył się do nauki GM'a. Wtedy to już jest sygnał, że taka osoba ma kłopoty z logicznym rozumowaniem i powinna dać sobię spokój z GM'em. To jest taki niereformowalny "noob".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noob to ktoś, kto g*wno umie, a uważa się za najlepszego. Newbie to angielski odpowiednik słowa początkujący (tak samo jak beginner). Swoją drogą, to w shoutbox to wytłumaczyłem już :] . Jak ktoś mi nie wierzy, to wpisać w wikipedii hasło Newbie i macie tam ładne wyjaśnienie.

Moim zdaniem, nie ma czegoś takiego jak granica. Praktycznie, nie jesteś już początkującym, jak umiesz sobie znaleźć odpowiedź na pytania w dostępnych środkach, a dopiero jak już naprawdę nie wiesz, to się pytasz. Z czasem, to wszystko samo przychodzi. Ja np. w GM zawsze zaczynałem tylko gry (skończyłem tylko 2 czy 3), dopóki nie poznałem GMCLAN, to wszystko na logikę próbowałem robić :] . Potem dopiero tak się pytałem na forum, ale w końcu zrozumiałem, że jak trochę poszukam w helpie, to sam sobie na to pytanie odpowiem. W końcu już się w ogóle nie pytam praktycznie, potrafię sobie sam radzić i właśnie ten moment w którym przestałem się pytać o byle głupstwa, uważam za koniec bycia newbie :P . Musisz sobie samemu odpowiedzieć na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ktos pisze takie tematy, napewno jest noobem. a noob na polskiej scenie gm znaczy raczej zlodziej, lama, etc., niz to, od czego pochodzi (newbie - begginer - poczatkujacy).. ja np. nigdy za nooba sie nie uwazalem, taki skromny jestem :D tylko za goscia, ktory niewiele w gm umie. btw glupie to to i do wywalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowalające...hmmm, więc mam pytanie :] (muuuuuuuuhahahahaha...) :D . Jak zrobić grę :P ? (nie co wy, swoje zrobiłem już dwie). Ej, ej NIE BIĆ, EJ TY Z TYM KIJEM...ZOST....AAAAAAAAAA (dźwięk padania na ziemię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...