Skocz do zawartości

pomóz mi ktoś


parkour

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawnie napisane
Chyba sobie żarty stroisz. :P A tak w ogóle gościu pisał do mnie na GG i poradziłem mu, co ma napisać w temacie. Widzę, że w ogóle nie posłuchał moich rad... :P Pieterze6, bądź wyrozumiały, jak i my (a przynajmniej ja) staramy się być dla ciebie. On. Jest. Nowy. Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawidsu: Przeslij archiwum rozmowy

To by było niegrzeczne. ;) Naruszenie prywatności i te sprawy.

 

@Pieter6: OK, będę pisał jak sobie tego życzysz, w końcu to twój nick. :P Ale post #6 był dość ofensywny. :/ No i pisze się "strzelić". Z wrodzonej ogłady osobistej mógłbyś pisać poprawniej, nieprawdaż? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Micanser

Oj, co ty zrobisz jak ci się skończy ironia, przeżucisz się na [joke]tekst normalnie ironiczny[/joke] :lol2: ? Choć ostatecznie możesz wtedy porzyczyć troche od LittleFisha (czy to nie jest ironia Little?)

@Topic

1.Jestem zapracowany

2.Nie powiedziałeś nic, kompletnie nic

Czyli inaczej nie pomogę ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle-jakbyś powiedział o co w grze mogłoby chodzić (nie tylko "gra ludziów", cokolwiek to oznacza). Co to ma być:klon Gothica czy F.E.A.R? A może Twój własny pomysł, co! Nie kapuję (pewnie to przez mój wiek. Oj mieć 15 lat wcale nie jest łatwo... :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, mamy 2 mozliwosci tworzenia gier - klony gothica albo feara, lub tez mniej znana na scenie - wlasny pomysl. XD btw. jesli masz 15 lat, to wspolczuje kolegom, a w szczegolnosci kolezankom z klasy :D (j/k, nie obrazac sie.)

 

anyway, temat do zamkniecia.. autor sie nie interesuje - trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...