Skocz do zawartości

GameX - Creator


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam niecierpliwie... A tak jeszcze trochę offtopicowo:

 

no ludziska dzisiaj o godzinie 00:05 opublikowałem nową wersje programu. Zapraszam do pobierania na www.beltgenerator.go.pl możliwość zmiany czcionki oraz zapisu i odczytu projektów dodana. Po za tym cała gama nowych błędów i można powiedzieć że program jest "czysty" od nich xD

 

Sory za spam ale nie chciałem dawać doubleposta w moim temacie :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dla mnie tworzenie gier to tylko hobby i nie mam najmniejszego zamiaru na tym zarabiać, bo moim zdaniem to głupota
Głupota? Bardzo mnie zaciekawił ten tok myślenia. Umiesz wytłumaczyć dlaczego? Serio się pytam i bez ironii. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Nie widze zadnej granicy miedzy grami amatorskimi a profesjonalnymi. Widze za to roznice miedzy nisko/bezbudzetowkami a komercyjnymi grami - taka, ze te pierwsze sa nisko/bezbudzetowe a tamte drugie komercyjne. No ale najwazniejsze jest to, czy gra jest fajna, a nie czy amatorska, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Skończcie gadać nie na temat bo posypią się warny, a temat zamknę :P

 

PsichiX, źle zrobiłeś udostępniając źródło :P Ja bym nad tym popracował, dodał kilka bajerów etc. Bo pomysł wcale nie jest głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota? Bardzo mnie zaciekawił ten tok myślenia. Umiesz wytłumaczyć dlaczego? Serio się pytam i bez ironii. :)

Sory, ale jak widzę takie szmelce za 19 czy tam 9zł w sklepach, które w 50% są gorsze od wielu darmowych gier, to nie rozumiem, po co powiększać tą statystykę. Rozumiem, jakby się zrobiło grę z super grafiką i naprawdę rozbudowaną, ale np. nie zwykłego shootera Flying Person Perspective z nie więcej niż 20 mapami z nienajlepszą grafiką. Sorry, ale teraz jak chce się sprzedawać, to naprawdę dobrą grę, z wyśmienitą oprawą. Nikt teraz nie kupi nieprzebajerowanej gry, bo nawet jak się takie wydają, to potem powstają darmowe klony, które w końcu przeganiają jakościowo swój pierwowzór, jak to już się z Elastomanią stało :) . Elastomania nadal płatna, a jej klon - X-Moto, rozwija się w najlepsze i już nawet prześcignęło swój pierwowzór technologicznie. Ja jak zrobię grywalną grę 2D, to nie będę jej sprzedawać, bo i tak tego nikt by nie kupił, bo teraz jak gra nie ma grafiki takiej jak w Far Cry, to praktycznie nikt nie kupi. Takie są dzisiejsze realia.

Chyba, że jest mowa o płatnościach SMS-owych, albo sprzedaży za naprawdę symboliczną sumę.

@Marmot: Dzięki ci wielkie kumplu!

Nie ma za co :]

PsichiX, źle zrobiłeś udostępniając źródło tongue2.gif Ja bym nad tym popracował, dodał kilka bajerów etc. Bo pomysł wcale nie jest głupi.

Muszę się zgodzić i nie zgodzić z Tymonem. Zgodzę się z tym, że pomysł nie głupi i po odpowiednim dopracowaniu, mogłobyć coś ciekawego. Nie zgodzę się zaś z tym, że źle zrobił udostępniając źródło. Powiesz mi, że twórcy OpenOffice źle zrobili udostępniając źródło swojego programu? Przeszkodziło im to w dalszym jego rozwoju :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępniłem źródło, bo będę (póżniej) pracował nad wersją z własnym językiem skryptowym (mam już pomysł jak to zrobić :P ) i różnymi bajerami, ale to przyszłość. narazie mam inny projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...