Skocz do zawartości

Gdzie znajdę spolszczenie do Disciples 2?


MaxGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem kiedyś zachwycony Disciples: Apostołowie świętej ziemi i postanowiłem kupić 2. Miałem kupić z allegro, ale dziś łaziłem po Real-u i była 2 w wersji Gold(wszystkie dodatki) za 10zł, więc kupiłem. Box jest po polsku, wkładka w nim też, ale sama gra jest po angielsku. Skąd pobrać spolszczenie De facto Gold to jest Gallean's Return i Rise of the Elves, są niepołączone, więc myślę, że nie powinno być problemów ze spolszczeniem tych dodatków osobno. Podobno jest i oficialne i fanowskie, ale szukałem i nie mogę znaleźć :/

 

Widziałem temat szukam gry/(...), ale z tego co zrozumiałem tam się szuka tytułów, a ja tytuł znam, ale nie mam linku do spolszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno z tego co czytałem kiedyś wydawcą był CD Project i on wydawał gold po polsku, a teraz jest kto inny i jest po angielsku. Też masz takie białe pudełko z napisem złotym i takim małym paskiem u dołu z SS? Almanach klasyki?

@e: znalazłem obrazek:

i-disciples-2-gold-almanach-gra-pc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pliki językowe to one właśnie posiadają na drugim miejscu najwięcej bajtów. Dlatego lepiej abyś ściągnął torrentem.

Link magnet do torrenta to: magnet:?xt=urn:btih:AWTOJT2RLJUGGFXGMGRIM4FRFVZ45PIV //Najwyraźniej na forum nie działają linki magnet.

-Generator linków magnet

-To co masz tam wpisać to

magnet:?xt=urn:btih:05A6E4CF515A686316E661A28670B12D73CEBD15&dn=Disciples2_BuntElfow&tr=http%3a%2f%2ftracker.torrenty.org%3a6969%2fannounce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, po 24 dziś(a raczej jutro, bo od 24 jest nowy dzień) pobiorę, bo tylko wtedy mam nielimitowany transfer ;)

A tak z ciekawości(nie przeszkadza mi to, że to wersja marynarska, bo kupiłem oryginał i czuję się z tym dobrze), ale czy skoro mam oryginał to, czy mogę zgodnie z prawem używać takiej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla większej jasności. Na przykładzie Warcraft 3:

Posiadam 2 CD-KEYe płyty kupiłem w polskiej wersji, lecz mój brat chciał zagrać na wersji niemieckiej. Ściągam torrenta i na battle.netcie ich nie obchodzi jaką mam wersję językową, tylko że mam unikatowy klucz. // Chyba dobrze wytłumaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dziś nie pobrałem może jutro (0:00 z dziś na jutro):P

Co do legalności, dzięki, załapałem. A właśnie pro po języków trochę z off-top-uje mam nadzieje, że mnie nikt nie zbije :P

Kolega kupił ruski key do BF3 i podobno nie ma w wyborze języka polskiego(w starszym patchu był) i, czy tak ma każdy, czy jemu coś się zrobiło? Próbował re-install, ale w orginie podobno ma tylko opcję pobrania ruska. Czy jeżeli ja mam DVDs na którym ja gram na PL-u(klucz kupiony na orginie, nie od ruskich z allegro w) i on zainstaluje z mojej to będzie ok? Bo 3 reinstalla na darmo chcemy uniknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...