Skocz do zawartości

Object jeden za drugim?


Markos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Object o_ludzik i ten object trzyma łuk! jest mniejwiecej na srodku :) czyli dobrze ale chce zeby do objectu o_ludzik dolaczyl sie drugi object o_glowa ale jak podczepie go takim kodem:

x=o_ludzik.x;

y=o_ludzik.y;

 

To glowa jest w miejscu Łuku :/ jak podac zeby przesunela sie o pare pixelow w gore?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha JEST :D mam poprostu zamiast:

x=o_ludzik.x;

y=o_ludzik.y;

 

napisalem

 

x=o_ludzik.x - -20;

y=o_ludzik.y - -5;

 

I moge teraz zrobic aby 2 podazaly rowno z 3 obiektem (byly do niego przyczepione) I zeby byly w innych miejscach :D pisze to dla kogos kto bedzie czegos takiego potrzebowal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidsu przeciez tym razem sie z nikogo nie nabijam :mellow: Przeczytaj jeszcze raz mojego posta:

 

Tak? Ja nie znam takiego silnika. Moglbys podac nazwe albo adres forum? :]

 

Tu nie ma ironi, wysmiewania sie ani nic z tych rzeczy. Jest jedynie proste pytanie: Czy on moglby mi podac adres forum albo nazwe takiego silnika? Wystarczy prosta odpowiedz w stylu np: phpBB by Przemo. (Nie wiem, nie znam tego silnika wiec tak tylko pisze) i nie trzeba sie doszukiwac ukrytych podtekstow w moim pytaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidsu przeciez tym razem sie z nikogo nie nabijam :mellow: Przeczytaj jeszcze raz mojego posta:

Tu nie ma ironi, wysmiewania sie ani nic z tych rzeczy. Jest jedynie proste pytanie: Czy on moglby mi podac adres forum albo nazwe takiego silnika? Wystarczy prosta odpowiedz w stylu np: phpBB by Przemo. (Nie wiem, nie znam tego silnika wiec tak tylko pisze) i nie trzeba sie doszukiwac ukrytych podtekstow w moim pytaniu :)

Invision Power Board. www.gmc.go.pl System sam skleca dwa posty w jeden :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...