Skocz do zawartości

Pytanie o nazewnictwo


smartboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie o nazewnictwo.Robię gre,będzie zupełnie darmowa.Chodzi mi o to,że korzystam między innymi z grafik firmy Rocktar odpowiedzialnej za min.gry takie jak GTA SA,czy Manhunt.Teraz pytanie...

1.Jak to nazwać w creditsach/autorach?

Grafika:

'zripowane z Rockstar'

2.Pytanie numer dwa,może ktoś tutaj zdefiniować słowo 'ripowanie',bo szukałem w różnych źródłach ale nie za wiele jest wyjaśnione.

Dzięki za odpowiedzi. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodasz Rockstar Games do creditsów bez ich wiedzy to mogą pozwać Cię do sądu!

Moja rada jest taka: Nie martw się o creditsy. Nawet ich nie rób! Zrób grę pokaż ją światu, a potem ładnie zapytaj się czy ktoś zrobi Ci nowe grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodasz Rockstar Games do creditsów bez ich wiedzy to mogą pozwać Cię do sądu!

Moja rada jest taka: Nie martw się o creditsy. Nawet ich nie rób! Zrób grę pokaż ją światu, a potem ładnie zapytaj się czy ktoś zrobi Ci nowe grafiki.

 

Ale gra jest zupełnie darmowa,więc nie korzystam na ich robocie tym bardziej,że ich grafiki są jakby to ująć luzem dla ludzi,który robią mody to GTA SA.W sumie lekko zmodyfikowane te grafiki wię chyba nie będzie problemu.Sądem się nie martwie,bez przesady.Czekam na odpowiedzi,zobacze co kto doradzi tutaj.Może ktoś obyty bardziej w temacie. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gra jest zupełnie darmowa,więc nie korzystam na ich robocie tym bardziej,że ich grafiki są jakby to ująć luzem dla ludzi,który robią mody to GTA SA.W sumie lekko zmodyfikowane te grafiki wię chyba nie będzie problemu.Sądem się nie martwie,bez przesady.Czekam na odpowiedzi,zobacze co kto doradzi tutaj.Może ktoś obyty bardziej w temacie. :]

 

Łamiesz prawo autorskie, ja bym się martwił :P W najlepszym wypadku dadzą ci żyć

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz g, to Cie pewnie oleją, ale jak zrobisz coś na poziomie to będziesz miał przesrane. Jakby nie patrzeć wszystko się sprowadza do Dupy, lepiej się spytać o zgode, ewentualnie stworzyć coś swojego na ich podstawie. To tak jak podejść do 2 metrowego dresa i zabrać mu czapke, jak jesteś słabszy (a jesteś) to lepiej sie nawet nie pokazywać. Bo kraść nie wolno, ale można ;)

Czasem bardzo łatwo obrobić print screena tak aby zrobić z grafiki coś swojego <-to Tobie radzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz g, to Cie pewnie oleją, ale jak zrobisz coś na poziomie to będziesz miał przesrane. Jakby nie patrzeć wszystko się sprowadza do Dupy, lepiej się spytać o zgode, ewentualnie stworzyć coś swojego na ich podstawie. To tak jak podejść do 2 metrowego dresa i zabrać mu czapke, jak jesteś słabszy (a jesteś) to lepiej sie nawet nie pokazywać. Bo kraść nie wolno, ale można ;)

Czasem bardzo łatwo obrobić print screena tak aby zrobić z grafiki coś swojego <-to Tobie radzę.

Hmm w sumie to te grafiki są teraz czarno-białe więc to już modyfikacja i chyba nic mi nie zrobią,nie martwię się tym,podmienie grafiki jak będzie oficjalne demko i tyle,taki plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

co do gry to przypomina mi to gry propy

 

Jak dodasz Rockstar Games do creditsów bez ich wiedzy to mogą pozwać Cię do sądu!

z tego co wiem to chciał napisać, że od nich zripowana jest grafika, a nie dodać ich do credits, ale k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gry to przypomina mi to gry propy

 

 

z tego co wiem to chciał napisać, że od nich zripowana jest grafika, a nie dodać ich do credits, ale k

 

Dokładnie,ja tylko chciałem być grzeczny,zawsze mogę nie dodawać ich i napisać,że grafika Autor Widmo i tyle.Nie mogą mi nic zrobić,bo mody do GTA wychodzą i ludzie te grafiki modyfikują a ja gre dam do neta za darmo. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to naprawiłem a ty sie spinasz jakbym ci matke obraził.

 

Dobrze,że naprawiłeś,ja myślałem,że coś u mnie z cookies. Nie spinam,bo niby po co,on się spiął lekko:

 

to fixd ze zle wkleiles filmik ciolku

 

Co do tematu to grafikę zmodyfikuję,ogólnie jest modyfikowana,'dziargana' itp. Resztę grafiki zmienię w ostatnich fazach,głównie elementy,które nie będą niszczone na drobne elementy np ściany,mury itd. Pozdro :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...