Skocz do zawartości

Jak utworzyć skrót do wnętrza zip'u, aby otwierał explorer'em


I am Żyd and Lewak

Rekomendowane odpowiedzi

Na przykład jeśli się wpisze w adresie, adres folderu... plus nazwę Zip'u będzie można eksplorować zip bez otwierania WinRaR. Co jest fajne, to to jak się otworzy folder w Zip'ie to pełny adres będzie nazwą folderu. Teraz jest pytanie: "Jak utworzyć skrót do wewnętrznego folderu aby otwierał go jak każdy inny normalny folder?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że udało Ci się zrobić taki dostęp do ścieżki rar, zip jak opisałeś w pierwszych zdaniach?

 

Z tego co się orientuję to nie da się żeby w zwykłym explorer można by oglądać rar, zip. Chociaż Windows od xp po 7 (i pewnie i 8) ma swój własny interfejs który otwiera zawartość rar i zip. No ale może się i da. Co do skrótu to rozumiem to tak - skoro udało Ci się dojść zwyczajnie z poziomu paska adresów w explorer do paczki i ich folderów to w adresie skrótu po prostu wpisz adres którym dochodzisz do tego spakowanego folderu w explorer. Tak to rozumiem przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to już znalazłem odpowiedź, a nawet umieściłem ją w "Mój komputer", tylko teraz takie pytanie... dlaczego mi to się otwiera w innym oknie?

I nie mówcie że coś jest źle, nie próbując tego! =_=

RegEdit-g9iej0g5l.jpg

I tak (explorer /root,"D:\Dokumenty\ART\h0v894fv0h.zip\Examples") ma taki sam efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...