Skocz do zawartości

GMDuel


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Piedro, nigdzie w regulaminie nie jest napisane abyś używał wersji lite. Masz być lepszy od swojego przeciwnika i pokazać że dobrze spożytkujesz nagrodę jaką jest GM8.1 Pro. :)

 

Edytowałem też pierwszy post, dodałem gry i zaktualizowałem tabelkę. I am vader wygranym pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że sprawdziłem GMClan, bo już jestem w łóżku. Dodane. Kończycie w poniedziałek o 12:00 żebyście mogli się wyspać w niedzielę i spokojnie wysłać grę.

 

Threef, co z wynikiem mojego pojedynku z sunflower?
Chyba wygrał szybkowar. Co o tym myślą inni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisze w sprawie ustalenia daty startu naszego pojedynku. Mi pasuje weekend z powodu szkoły i kursu prawojazdy, a tobie?

 

Od 22:00 dziś?

Bo i tak wiem, że nie wygrałem :D .

 

Dopiero teraz wbiłem na gmclan. Wybacz! Moze dziś tak w południe zaczniemy? tak 15-16?

 

Dziś od 17:00

 

Wraz z moim przeciwnikiem prosimy o ustalenie startu naszego pojedynku na 17:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, sunflower zwycięzcą pojedynku. Pojedynek Cysior vs Boad zacznie się o 17:00. Temat zostanie ogłoszony tu w temacie.

A kiedy pasuje Huderlord vs sunflower? Jako że i tak musimy czekać na waszych oponentów i jesteście autorami najbardziej dopracowanych jak dotąd gier w GMDuel to mogę wam dać tydzień czasu, a nawet przedłużyć wam potem czas jak będziecie mieli coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę wam dać tydzień czasu, a nawet przedłużyć wam potem czas jak będziecie mieli coś fajnego.

:lubieto:

 

W takiej sytuacji mnie pasowałby termin od tej niedzieli o 6:00 do następnej niedzieli o 6:00 rano, w związku z tym, że raczej jutro wcześniej i tak nie wstanę, a jak będę chciała dodawać jeszcze jakieś tam elementy na koniec, zawsze będę miała ten margines nocny; poza tym wówczas bym zarywała noc przed niedzielą, którą mogę odespać, w odróżnieniu od poniedziałku, który dla mnie jest dniem akurat troszkę paskudnym.

 

 

Co na to Huder? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się temat a jego interpretacja.:3

Tutaj dobrym przykładem jest to, co Threef pisał do sunflower o interpretacjach tematu zombie. ;)

A temat Zombie to temat rzeka. Zombie Tamagochi, Zombie czekające w kolejce po iPad'a mini, Skradanka ze strażnikami jako zombie, czy... przejeżdżanie zombie pociągami. ^^

 

@Threef, co oznacza czarne pole w tabelce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne pole to puste pole. Jest to spowodowane tym że do tabelki przegranych będą spadać wszyscy, i gdy ktoś z ćwierćfinału przegra to zagra z ćwierćfinale z przegranymi. Czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...