Skocz do zawartości

Mario Get it!


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

pablo gierki robisz bardzo dobre, tylko szkoda że wszystko krąży wokół biednego hydraulika w czerwonej czapie....

Chciałbym zobaczyć cś nowego, twojego, bo myśle że masz większy potenciał niż robienie kolejnych klonów maria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według ciebie minigierka tego typu już była xD? Pozatym jestem z Mario city, lubie te klimaty co ja na to poradze :P a pozatym... do maria jest tyle gotowej grafiki że szybciej idzie pisanie gierki :P

 

Ranmus, trzeba było ciagnać z mirrora, ja sprawdzajac na mirror mialem 250kb/s :P

 

Może dam tu małe uzupełnienie. W piatek gdzieś koło 24 godziny :P LAcha czyli załozyciel mario city mówi, ze zapomniał o urodzinach owego serwisu które są w poniedziałek. Dla żartu mówie "ok zrobie jakąś gierke i nie ma sprawy", a on do mnie ooo swietny pomysł xD. No ale po krótkiej gadce postanowiłem to zrobić w sobote od rana przygotowywałem grafe itp i wpadłem na genialnny pomysł na minigre, tym pomysłem było właśnie Mario Get it! :P Także skoro to dla Mario city to musiał być Marian. No i weście pod uwage że miałem na to 2 Dni :P

 

Coś mojego... cóż ja grafy za grosz nie umiem, jeśli Mary się zgodzi to moze będzie coś mojego (z jej grafą) :P

 

A co do MGI to.. jak ja bym chciał umieć robić ten multiplayer online xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIREMARK -> Co do tego Dizziego to dobry pomysł :D

 

[edit]

Zessałem gre. Fajna muzyka, przyjemny interfacje i grafa tez niezła. Włączyłem tryb na jednego gracza. Wszystko fajne ale przy sterowaniu u pierwszego gracza połapać sie nie można. Ustaw sterowanie, np. A, D, W(skok), shift(bieg) i ctrl branie i rzucanie jabłka, lub dodaj opcje własnych ustawień klawiszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wszystko wspaniale, genialna gra etc etc poza tym:

 

Nie odnaleziono serwera

 

Firefox nie może odnaleźć serwera www.mario.site24.pl.

 

* Sprawdź, czy adres nie zawiera literówek jak np.

ww.example.com zamiast

www.example.com

 

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

 

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę ogniową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

 

9/10 ode mnie.

 

@up: to byl zart? musisz wiedziec, ze na gmclan sa juz ze 2 przyklady dt. multiplayera.

 

Są 2?

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom bo stronka mi ostatnio wygalsa :( zaraz zauploaduje gdzie indziej

 

EDIT

ok tu macie poprawiony link Mario Get it! ;)

 

@up: to byl zart? musisz wiedziec, ze na gmclan sa juz ze 2 przyklady dt. multiplayera.

 

Jeśli tak to zrób na ich podstawie gre w ktorej mają aktualizowac sie wiecej niz 2 obiekty... malo tego, spróbuj zagrac z kims na tych przykladach :P masz gwarantowane opuźnienie i niemiłosierne lagi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...