Skocz do zawartości

Problem z instalowaniem NSIS


Rokulcia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam taki problem, otóż pobrałem gre lost saga, nie dało się zainstalować, ponieważ wyskakiwał jakiś błąd, potem pobrałem wesnoth 1.10, ale też się nie da zainstalować. POMOCY! Oto błąd:

 

Installer integrity check has failed. Common causes include incomplete download and damaged media. Contact the installer's author to obtain a new copy.

 

More information at:

http://nsis.sf.net/NSIS_Error

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem w przeglądarkach jest to, że raz pobiera (i gdzieś zapisuje), a potem tylko kopiuje - tzn. że jak ci się raz źle zgrało, możesz nawet 1000 razy pobierać, ale będzie wadliwa kopia.

 

Coś takiego ;] może zrozumiesz

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem w przeglądarkach jest to, że raz pobiera (i gdzieś zapisuje), a potem tylko kopiuje - tzn. że jak ci się raz źle zgrało, możesz nawet 1000 razy pobierać, ale będzie wadliwa kopia.

 

Coś takiego ;] może zrozumiesz

 

Fervi

Na chromie jakoś ten problem nie występuje. Jak jest duplikat to i tak ściąga od nowa dodaje numerek w nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chromie jakoś ten problem nie występuje. Jak jest duplikat to i tak ściąga od nowa dodaje numerek w nazwie.

 

Firefox też dodaje numerek, ale kopiuje, jeśli jest ten sam plik*

 

* Dawno nie używałem Firefoksa, bo jest za kiepski w uszach, wole Midori :D [i z tego powodu mogę się mylić, czy dalej to występuje]

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...