Skocz do zawartości

Rune Masters: pre-order i trailer


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: Myślałem że nie ma w tej grze dźwięków bo u mnie nic nie słychać oprócz muzyczki która to gra tylko jednorazowo ale teraz widzę że ten typek ma dźwięk więc chyba jakiś bug?

+1. Po pierwszym kawalku muzyka ucichla a dzwekow nie mialem zadnych od poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
A ja nie będę hejtował, tylko życzę sukcesu :) Reszta ma problem zrobić kacz-de-klołna to i hejtuje, bo zazdrosci :) W końcu ktoś zrobił porządną grę i inni powinni iść tym śladem, zamiast sobie szydzić :)

Dzięki :)

 

@propa i huder: na todo liście już jest zmiana biblioteki do dźwięków, niestety ta od SFMLa jest tragiczna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Sorry, że po ENG ale po 12 godzinach straight nie mam siły na tłumaczenie

 

We took under consideration every little piece of feedback that we?ve received from players and implemented it in the game (although there are still a few things that need to be changed immediately). We are very happy to bring this update to light and we assure you that next update will be even better as there are some big features waiting to get on board.

 

1-300x225.jpg  2-300x225.jpg

 

3-300x224.jpg  4-300x227.jpg

Anyway, the changelog:

 

-------0.4.0--------

-New background: Mountains

-New enemy: Knight

-New enemy: Ape Warrior

-New enemy: Scare Guardian

-Remade graphic: Guard Captain

-Remade graphic: Scout

-Remade graphic: Trigoth Hunter

-Remade graphic: Priest

-Remade graphic: Master of Arms

-New cut-scene: after beating Priest

-Reworked Classic Mode

-Fixed Classic Mode bugs

-Three pot icons instead of first 3 scores in Classic Mode

-You can change profiles without restarting the game (right top corner in main menu)

-Fixed bug with 2 profiles with the same name

-Fixed bug with clicking 2 buttons at the same time (Close -> Pick)

-Not showing stars after beating the same enemy once again

-Changed the shape of Earth spell

-Changed the way you get mana, from smashing bottles you earn much less than before but you regenerate 1MP each turn

-Fixed jumping gems

-Lost battle gives you 20% EXP now

-You can?t fight with a enemy with a grey mark now

-Balanced Strength, now melee (not magic) attacks deal normal damage

-Fixed bug with Windows XP

-Mana bottles spawn more rarely

-Notifications of dealt melee damage, spell damage, spell heal and mana earned

-Balanced Fire spell

-Fixed bugs with saving and profiles

-A LOT OF BALANCE

 

 

 

This update is only available in the pre-order version (to update the game just launch it on via updater), you can still try the old demo though:

 

40448.png

 

 

or pre-order the game on Desura:

 

15091.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahhaha, ktoś nagrał gameplay z gry + gadanie przy tym, szkoda, że do magii nie doszedł ale i tak zwała:

 

Tak się w dzisiejszych czasach traktuje swoich fanów ? Naśmiewa się z nich publicznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tak się w dzisiejszych czasach traktuje swoich fanów ? Naśmiewa się z nich publicznie ?

wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę hejtował, tylko życzę sukcesu :) Reszta ma problem zrobić kacz-de-klołna to i hejtuje, bo zazdrosci :) W końcu ktoś zrobił porządną grę i inni powinni iść tym śladem, zamiast sobie szydzić :)

Dokładnie :) .

 

Moja rada: olej lewaków, którzy pobiorą grę z torrentów i jeszcze będą narzekać jaka to ona nie jest słaba i droga, dzieci, które krytykują, bo jest "brzydka grafika" oraz gmclanowe gimbusy, które z zazdrości wręcz płoną. Zachowaj profesjonalizm :) .

 

Cena jak dla mnie jest ok, mógłbyś nastawić się na jakąś naprawdę niziutką i olbrzymi target, no ale nie jestem marketingowcem i nie potrafię stwierdzić, co się bardziej opłaca :) . Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dokładnie :) .

 

Moja rada: olej lewaków, którzy pobiorą grę z torrentów i jeszcze będą narzekać jaka to ona nie jest słaba i droga, dzieci, które krytykują, bo jest "brzydka grafika" oraz gmclanowe gimbusy, które z zazdrości wręcz płoną. Zachowaj profesjonalizm :) .

 

Cena jak dla mnie jest ok, mógłbyś nastawić się na jakąś naprawdę niziutką i olbrzymi target, no ale nie jestem marketingowcem i nie potrafię stwierdzić, co się bardziej opłaca :) . Życzę powodzenia.

Jakbyśmy byli bardziej znani to byłaby to dobra opcja, a tak to wiesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...