Skocz do zawartości

Jak włączyć tryb 3D w Game Makerze 7?


Dagre

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym stworzyć grę 3D ( wiem, że to baaaardzo trudne ;)) w Game Makerze, dokładnie części siódmej. Jednak muszę, jak rozumiem, wpisać pewien kod, aby uruchomić tryb 3D. Kod ten został podany w tym poradniku. Wpisywałem go, Jednak wyświetlały się errory. Myślałem, że to przez błędnie wpisany kod, ale za każdą poprawką coś było źle. Czy może okienko gry nie wyświetlało się przez to, że ten kod wpisywałem w Game Makerze 7, zamiast 8.1 ?

Co do Game Makera 8.1, to mogę go ściągnąć dopiero wtedy, gdy zainstaluję nowszego Windowsa. No i tego nie zrobię, przede wszystkim dlatego, że nie umiem. ;P

Proszę o pomoc; odpowiedź na tylko dwa, w sumie jednoznaczne pytania -

Jak uruchomić tryb 3D w Game Makerze ( części siómej ) ?

Jaki kod wpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GameMaker nie jest przeznaczony do tworzenia gier 3D. To tylko taka opcja, przeznaczona do wstępnego zapoznania się z programowaniem trójwymiarowych gier, ich zaletami i wadami oraz z wieloma trudnościami związanymi z ich tworzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GameMaker nie jest przeznaczony do tworzenia gier 3D. To tylko taka opcja, przeznaczona do wstępnego zapoznania się z programowaniem trójwymiarowych gier, ich zaletami i wadami oraz z wieloma trudnościami związanymi z ich tworzeniem.

 

Zgadzam się, że Gamemaker to nie jest najlepsze narzędzie do tworzenia 3d, ale nie przekonuje mnie twoje twierdzenie mówiące, że w Gmie 3D to jedynia opcja do zapoznania się z trójwymiarem. W GMie można stworzyć w pełni grywalną, i całkiem ciekawą grę w 3d, sam widziałem takie na yoyogames. Co więcej, nawet na GMclanie znalazłem całkiem przyjemną grę w trójwymiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...