Skocz do zawartości

Zablokowane Steam + Visa.


Roki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Za pierwszym razem musiałeś :) Zabezpieczone jest tak, ze steam zapamietuje komputer z którego się łączysz - ja np. jak w pracy chcę się logować, to mi wysyłają na mejla specjalny kod, żebym potwierdził, ze ja to ja i dopiero mogę się zalogować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o zabezpieczenie Visy :P Bo tak to można losowo trafić numer i date ( mało prawdopodobne, no ale zawsze jest szansa ). Do tego jak ktoś się włamie na jakieś konto z zapamiętaną kartą ( Paypal, Steam ) to przecież może sobie z nią zrobić co chce. Myślałem że będzie cos jak przy przelewie, kod jednorazowy, a tutaj nic ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązałem tym do tego, że narzekałeś, że nie podawałeś żadnego PINu, a CVV2 jest właśnie jego odpowiednikiem w internetowych transakcjach kartą. A poza tym, nie ma żadnych zabezpieczeń większych. Najlepiej po prostu dawać, żeby nie zapamiętywał danych karty i nie płacić w niepewnych sklepach (a jak już to przez jakiegoś sprawdzonego pośrednika, typu PayPal czy Moneybookers). A dla większej pewności, zawsze można sobie wyrobić kartę pre-paid do płatności internetowych, na którą wrzucasz tylko tyle pieniędzy ile do danej transakcji potrzebujesz, bo bez środków na niej nigdzie nie zapłacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...