Skocz do zawartości

pare survievalowych pytań


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

witam będę tworzył grę survieval horror mam wielki zapał będzie to top-down i nie zbędne jest mi do tego to o czym napiszę proszę o pomoc i poważne podejście do tematu.

 

1.jak zrobić pokój w którym jest ciemno jak do niego wejde do póki nie włącze przełacznika zapaljacego swiatlo.

 

2.jak zrobic by w innym spokoju po zapaleniu swiatlo mrygalo tak jak w fear np i nagle gaslo , badz mrygalo i nie gaslo w zaleznosci od sytulacij.

 

3.jak zrobic swiatlo gasnie po chwili znowu sie zapala i na chwilke ulamek sekudny jest tam duch potem jak swiatlo gasnie juz go tam nie ma i jak znowu zapale tez go nie ma tam juz.

 

4. jak zrobic drzwi ktore jak by ktos byl po drogiej stronie i dobijal sie do nich a po chwili to ustaje.

 

5.i pytanie ktore juz bylo jak zrobic fajny efekt halucynacij ze krew na scianach a potem znowu normalnie.

 

bardzo a to bardzo prosze o pomoc. Credits czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

law mówi że mój komp nie uciągnie tego silnika mój komp to procek 2.80 1 rdzeń 2 gm ram ddr 2 karta graficzna zintegrowana 256 ale i tak wolał bym coś o własnych silach proszę o pomoc pkm i tak już będziesz w kredkach dzięki wielkie z mojej strony.

 

No tak silnik jest naprawdę wymagający to fakt, twój komp powinien go pociągnąć mimo wszystko (tak sądzę) lecz nie jestem już pewien czy pociągnie skończoną grę(bez niskiego fps) Ja prawdę mówiąc światło zrobiłem naprawdę noobowskimi sposobami (w mojej grze) które naprawdę nie wyglądają zbyt ładnie, więc to chyba wszystko co mogłem zrobić aby ci pomóc, powodzenia z grą życzę ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje przyda się z pewnością pobieram silnik zobaczymy jak to będzie :-) naj wyzej uzyje z silnika rzeczy w swoiej grze tych co potrzebuje a tworce dam do kredek :-)

 

Obawiam się że z wyciąganiem interesujących cię kąsków z silnika będzie problem, bo często są one od siebie w dużym stopniu zależne, musiał byś bardzo dużą część kodu zmienić/przepisać, łatwiej już by było usunąć te które cię nie interesują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...