Skocz do zawartości

AVH


kyniu774

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: AVH - Aliens vs Humans - Obcy kontra ludzie

Gatunek: TDS

Opis:

Rok 2018. 6 lat od najazdu pasożyta na Ziemię. (...) Razem ze swoją drużyną poleciałeś do 'bezpiecznej strefy', z którą straciliśmy kontakt 6 miesięcy temu. Okazało się, że to sprawa kryptonów. (...)

Jesteśmy pixelartowym żołnierzem z max. 3 broniami (i 3 są w grze + granat). Idziemy, zabijamy potwory (wszystkie takie same), na końcu królową, koniec. W czasie gry rozmawiamy z jedynym ocalałym, który i tak potem ginie. Nie jest długa.

Opis nie wygląda zachęcająco, wiem. Gra była robiona od połowy na siłę, bo chciałem ją skończyć. Nie jest to szczyt moich możliwości i żałuje, że tak jest.

Jest tam samoocena (3/5) teraz, gdy minęło pół roku stwierdzam, że daje jej max 1,5/5. Ale ściągnijcie i oceńcie sami!

edit: plusy są takie, że mamy do wyboru poziom trudności.

 

Download: https://gmclan.org/uploader/7235/AVH.rar

Rozmiar pliku: 9,45 MB

 

Autorzy:

Programowanie: Kyniu

Fabuła: Kyniu

Grafika: Kyniu

Muzyka: internet

Screeny:

https://gmclan.org/uploader/7235/avh1.png

https://gmclan.org/uploader/7235/avh2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, spodziewałem się czegoś gorszego, więc zostałem nawet mile zaskoczony : P

Gra jest jednak za trudna, drugiego ufoka za nic nie mogłem rozwalić i po paru próbach dałem sobie spokój.

A, i grafika do wymiany koniecznie - bardzo odrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak fabuła dosyć przeciętna jak na tds'a. Nie ma nic w niej rozbudowanego, ciekawego, śmiesznego (czegoś tu brakuje).

Grafika jest ok (zwłaszcza drzewa) powiedziałbym, że takie plus minus. Nie podoba mi się główny bohater i to, że kule nie wylatują z pistoletu. Nie podoba mi się menu i danie sterowania w info.

Grywalność: Gra jest cholernie trudna nawet na początkującym (nie doszedłem zbyt daleko).

Pomysł nie jest jakiś super (już troszeczkę takich lub podobnych było.

 

Poza tym podoba mi się pasek energii potrzebnej do biegania (wielki plus brakuje mi tego w niektórych tds'ach).

 

Ogółem gra mi się podoba daję 2,99/5. Jeśli to jest Twoja pierwsza gra to wielki szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Explosivo

To była moja pierwsza gra z moim pixelartem, więc nie zwracałem uwagi na kolory - a to one najbardziej 'drażnią oczy'.

 

@Sheriff99

Drzewa były zrobione wbudowanym gradientem GM :) Wiem, że jest trudna, sam mam problemy jak na początku latam z pistoletem.

Moja pierwsza gra?... Nie, dał bym sobie 5/5, nie policze ile gier zacząłem (a skończyłem z 3), w końcu 4 lata programowania w GM za mną.

 

@DRAKO

Wiem, gra jest bardzo krótka...

 

@Caporegime

Poruszanie jest bezsensu. Najgorsze kolizje, żeby coś zabrać ze stołu trzeba do niego podejść i lekko się okręcić,a potem spowrotem. Odkryłem już dawno opcje mask, ale nie skorzystałem. Chodzenie do myszki... nigdy mi się to nie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...