Skocz do zawartości

Uszkodzony pendrive


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

 

Jakiś czas temu mój pen trochę mi się wygiął, ale działał.

Wczoraj nagle coś się w nim zrąbało i działał chwilowo, a dziś już w ogóle komp go nie otwiera.

Pokazuje się tekst "Nie można rozpoznać urządzenia USB" :(

Nie raz podłączałem go do tego lapka i działał, a teraz w lapku się pokazuje ten głupi dymek...

 

 

Czy mogę coś zrobić, aby pendrive znowu działał? Albo chociaż w jakiś sposób zgrać z niego pliki?

 

 

Pozdro, Bedziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyginałem go specjalnie, tylko... emmm... khurna, nie pamiętam jak to było ^^

 

Ty masz nieakutalną wersję CL :P

Poza tym mam na razi Shota, którego straciłem w wyniku crasha pena :(

 

Na szczęście zuploadowałem tu tylko troszkę nieaktualną wersję Shota (to było jakieś 2-3 tyg. temu) oraz istnieją na tym świecie decompilery ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem podłączyłem go i trochę bardziej docisnąłem do portu - działał wystarczająco długo, aby zgrać to, czego strata mnie bolała :)

 

W ten sposób pen działa za każdym razem, ale jak się go puści to lepiej nie przenosić lapka, bo można o coś zahaczyć i pen przestaje być dociśnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa to proste, też tak miałem z innym :) . W moim pendrive ta biała płytka ze złączami i obudowa wtyczki jest osobno. Wystarczy otworzyć pendrive'a i docisnąć z drugiej strony środek tak, by płytka i obudowa była równo ze sobą. (o ile jest to zwykłe przesunięcie, jak uszkodzenie złączy, czy wnętrza to już gorzej)

 

Nie pisałem o tym, bo ten błąd wyglądał u mnie inaczej, wykrywał urządzenie do przenoszenia danych, ale nie mógł go otworzyć (Włóż dysk do stacji F)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...