Skocz do zawartości

Czy dziecko może zarabiać pracą umysłową?


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za rok idę do technikum i chciałbym sobie zarobić na życie w internacie. Nie chcę obciążać rodziców, bo lepiej się czuję, jak radzę sobie sam. Czy wiecie, jak mógłbym zarobić używając wiedzy o komputerach? Umiem rozebrać i złożyć komputer na podzespoły. Wiem jakie podzespoły mogę podłączyć do siebie a jakie nie (np. Ata-Sata, DDR2-DDR3 nie można, a ATA 66-ATA 100 można). Dobrze obsługuję Windowsa i w miarę Dystrybucję Linux'a Ubuntu. Umiem napisać prostą aplikację okienkową w C++ oraz Java'ie. Jednak nie znam Asemblera, w ogóle nie mogę go zrozumieć. Napiszę też prostą stronę internetową. Wiecie jak można zarobić? Dodam, że jestem dzieckiem, więc założenie firmy nie wchodzi w grę, a chciałbym, by wszystko było legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie się da, przecież nie musisz się spotkać z pracodawcą. Wszystko może być zrobione przez internet. Tak samo jak i przelew (jeśli oczywiście masz swoje konto). Dogadać się zawsze da, ale najpierw trzeba prace odpowiednią znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał byś poszukać po prostu ogłoszeń w necie (minimalny wiek to 16 tak jak ja patrzyłem) i jak znajdziesz coś co Ci się podoba to bierz. Ale pracodawcy mogą Cię potraktować, jak to ująć... "inaczej", więc będziesz zapewne dowieść że jesteś dobry do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, rozumiem ze jestes:

-gruby

-leniwy

-brzydki

-inne: (prosze wpisz odpowiednik)

Ale praca fizyczna od reki nikomu jeszcze nic zlego nei zrobila. Moze i nie ma w tym tak duzej przyszlosci, ale kasa jest. Na dobra prace umyslowa potrzeba znajomosci, dzieki ktorym bedziesz mial doswiadczenie w biznesie, zeby pozniej otworzyc swoj.

Zycie nie daje tobie zawsze tego czego chcesz, dlatego lepiej nawet poduczyc sie tego czego nie lubisz, aby pozniej miec latwiej. A zwlaszcza gdy jestes mlody, zajmij sie czym tylko mozesz, i nie oczekuj luksusow. Zwlaszcza nie w polsce. Dobre slowo od twojego pracodawcy, niezaleznie z kad on jest, zawsze brzmi dobrze dla kogos z kim bys chcial pracowac pozniej.

Do tego twoi rodzice cie kochaja, nei zostawiaj ich. Moga czasami narzekac, co nie oznacza ze brak dziecka w domu bylby dla nich duza strata. Chyba ze jestes w duzej rodzinie, co nie zmienia faktu ze mozesz pomagac wtedy z bracmi/siostrami, co daje duza pomoc na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jedna osoba się do mnie zgłosiła, zrobię stronkę za darmo i będę miał z tego wpis do portfolio. Potem wezmę 10 zł za stronkę, potem 20, 40 itd. Może będę miał klientów, tylko nie wiem, jak mają mi płacić i jak nie dać się oszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz strone kljent zadowolony placi. Jesli tego nie zrobi to wtedy uzywasz wyjscia awaryjnego czyli uzywajac zabezpieczen blokujesz / usowasz strone. A jesli zaplaci oddajesz wszystko i pokazujesz jak np. zmienic hasla itp. zeby on mial pelna kontrole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...