Skocz do zawartości

Ilość rejestracji GM 8.1


TO_mek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy licencja umożliwia równoczesne używanie GM8.1 na 2-3 różnych komputerach. Nie chodzi mi o używanie przez 3 różne osoby ale o sytuacje w jakiej ja jestem czyli głównie używam GM na kompie stacjonarnym ale od czasu do czasu potrzebuję użyć GMa w netbooku lub sporadycznie na innym starszym komputerze stacjonarnym (naprawdę sporadycznie ale w miarę regularnie czyli raz na kilka tygodni).

W FAQ na yoyo znalazłem "BE AWARE that there is limited uses for entering your activation and misuse or entering too many times will invalidate your license and you will not be able to continue using GameMaker." czyli jak dobrze zrozumiałem to można ale jest limit. Ile wynosi ten limit, czy reinstalacja systemu i aktywacja na tym samym sprzęcie to także zmniejszenie licznika o jeden i czy na czas reinstalacji można w jakiś sposób zabezpieczyć informację o aktywacji by ponownie je nie wykonywać (wpis w rejestrze lub coś innego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz zcrackować, przecież i tak kupiłeś oryginał to co za problem, możesz zrobić z programem co chcesz.

Chciałbyś.Skoro jest limit to nawet jak kupiłeś klucz i masz na to dowód, nie wolno ci crackować Gm'a.Myślisz, że jak kupisz sobie konto premium na megaupload i kończy się ono z 3 dni, to możesz się włamać na server i dać sobie nielimitowany premium, bo przedtem kupiłeś premiuma ?

Dalej jest to nielegalne.Gdyby chcieli żebyś mógł bez końca używać programu, to by ci dali klucz bez limitu używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Zawsze mozesz zcrackować, przecież i tak kupiłeś oryginał to co za problem, możesz zrobić z programem co chcesz.

 

Możesz zrobić tylko to, na co pozwala jego licencja. Czytasz takowe? Absolutnie nie możesz robić co chcesz. Licencja to najczęściej umowa na wynajem programu za kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz zcrackować, przecież i tak kupiłeś oryginał to co za problem, możesz zrobić z programem co chcesz.

poza tym yoyo zrobili update-y (żeby zapobiec crackowaniu) wiec jak chcesz crackować to musisz czekać na cracka na każda wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
nikt nie wie czy mozna cos zrobic z licencją zeby nie starczyła nam tylko na 5 formatow, bo nikt tutaj nie kupil 8.1 :P

 

Zapewniam Cię, że oprócz mnie to znajdzie się jeszcze kilka osób które jednak kupiły GM 8.1 a nawet najnowszą HTML5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...