Skocz do zawartości

Zablokowane Server.exe pod VPS.


lQs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam osoby, która zaprogramuje mi server, który będę mógł odpalić na debianie 5 (VPS), okej - poniżej podaję mój server.gmk, jedzcie i pijcie z tego wszyscy, a osobę chętną do zaprogramowania takiego serwera, proszę o kontakt na PW. :sp_ike:

 

Klik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem Wine, nie działa - wyskakują błędy, jeśli ktoś się na tym dobrze zna i zna przyczynę problemu, walić GG: 10877407.

Jeśli również ktoś umie coś takiego zaprogramować, żeby odpaliło na linuxie, było dobrze, ogarnięte i w ogóle, to też pisać - ogólnie, kto wie, żeby to działało, to pisać! :D Sorry, za chaotyczność wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osoby, która zaprogramuje mi server, który będę mógł odpalić na debianie 5 (VPS), okej - poniżej podaję mój server.gmk, jedzcie i pijcie z tego wszyscy, a osobę chętną do zaprogramowania takiego serwera, proszę o kontakt na PW. :sp_ike:

 

Klik.

Raczej to nie twój server, identycznych jest z 500 na gmc.yoyogames.com.

Możliwe, że przerobiony, ale ogółem nie jest twój. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem Wine, nie działa - wyskakują błędy, jeśli ktoś się na tym dobrze zna i zna przyczynę problemu, walić GG: 10877407.

Jeśli również ktoś umie coś takiego zaprogramować, żeby odpaliło na linuxie, było dobrze, ogarnięte i w ogóle, to też pisać - ogólnie, kto wie, żeby to działało, to pisać! :D Sorry, za chaotyczność wypowiedzi.

Bo Wine nie może znaleść odpalonego serwera X'ów. Chyba możesz spróbować odpalić jakiś fake proces X i ruszyć wine :). Ew. postaw sobie na tym VPSie jakieś VNC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie twój server, identycznych jest z 500 na gmc.yoyogames.com.

Możliwe, że przerobiony, ale ogółem nie jest twój. ;)

 

To nie mój serwer, skoro ktoś udostępnia mi go, pozwala użyć jako komercję (a sam serwer przerobiłem również pod swoje potrzeby, więc dlatego napisałem 'mój'), ogarniam ten kod, to po co mam pisać swój, jak mam tutaj taki fajny?

 

Btw. przykład od pietera musiałbym całego przerabiać pod swoje potrzeby, więc na nic mi się on nie zda.

 

@Kofel

Pytanie - jak? Mam dwa VPS, jeden CentOS, drugi Debian, jeśli umiecie na którymś z nich, zainstalować po prostu COŚ, żeby ten serwer mi działał, to proszę o kontakt PW / GG: 10877407. Z góry dziękuję za każdą próbę pomocy :).

 

PS. Jedyna moja styczność z VPS była wtedy, kiedy stawiałem na nim serwer MineCrafta, więc jestem w tym zielony, nawet nie wiem co to VNC i z czym to się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VMware to oprogramowanie do stawiania maszyn wirtualnych - czyli system w systemie, dzięki temu możesz zainstalować windowsa na linuxie a na nim odpalić serwer. Jest jeszcze 39dll dla javy - http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtop...t&p=3773636.

PS: Na jednym i na drugim bardzo łatwo instaluje się to instaluje.

EDIT: A co ma do tego VNC, no chyba że mnie coś ominęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VMware to oprogramowanie do stawiania maszyn wirtualnych - czyli system w systemie, dzięki temu możesz zainstalować windowsa na linuxie a na nim odpalić serwer. Jest jeszcze 39dll dla javy - http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtop...t&p=3773636.

PS: Na jednym i na drugim bardzo łatwo instaluje się to instaluje.

EDIT: A co ma do tego VNC, no chyba że mnie coś ominęło.

 

Kofel wspomniał coś o VNC.

Dobra, więc co mam zrobić, żeby to działało, bo nie ogarniam? :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla czego pytasz się o pomoc skoro to umiesz, nie rozumiem...

EDIT:No chyba że jesteś mądry, ale tylko udajesz że jesteś głupi, albo jesteś głupi i tylko udajesz że jesteś mądry :hmmm:

EDIT2:Jest jeszcze jedna opcja - Może nie wiesz że jesteś głupi a tak na prawdę jesteś.

EDIT3: Albo byłeś mądry, ale przylecieli kosmici i wyssali ci inteligencje, a ty po porostu jeszcze tego nie odkryłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla czego pytasz się o pomoc skoro to umiesz, nie rozumiem...

Odpowiedź leży tutaj:

Jeśli tego nie umiesz to prawdopodobnie jesteś wyjątkowo tępy(IQs).

Oczywiście to joke.IQs all masz w poradniku.Napisałeś, że nic ci to nie mówi, wyglądało to jakbyś tego nierozumiał co jest w poradniku, co oznacza, że i nie umiał.

EDIT: @up - poprostu starał się ratować resztki godności, mówiąc że umie.Serio to napewno by to zrozumiał,albo rozumie tylko jest leniem

EDIT for IQs - Nie obrażaj mi tu Dawki83, chodziło o to co napisałem powyżej edita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam biednego murzyna, który za miskę ryżu mi to zrobi, ale JA NIE MAM CZASU NA TAKIE RZECZY, bo JA programuję grę, a nie rozdwoję się, uwierzcie, dlatego POTRZEBUJĘ OSOBY KTÓRA MI TO ZROBI. Teraz rozumiecie? Napisałem capsem, bo chyba co do niektórych osób nie dociera pisanie normalnymi literami.

Pozdrawiam,

lQs (nauczcie się pisać nicki, bo nie mam IQs, tylko lQs.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 zł, tyle o tym myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam biednego murzyna, który za miskę ryżu mi to zrobi, ale JA NIE MAM CZASU NA TAKIE RZECZY, bo JA programuję grę, a nie rozdwoję się, uwierzcie, dlatego POTRZEBUJĘ OSOBY KTÓRA MI TO ZROBI. Teraz rozumiecie? Napisałem capsem, bo chyba co do niektórych osób nie dociera pisanie normalnymi literami.

Pozdrawiam,

lQs (nauczcie się pisać nicki, bo nie mam IQs, tylko lQs.)

Przyznam karolo320 racje.Co z tego, że programujesz? Programujesz 24/7?

Zrób sobie przerwe na ten czas i załatw problem.Troszeczke odpoczynku ci nie zaszkodzi.

Maniaku programistyczny! Tak trudno się oderwać od programowania, czy poprostu szkoda ci czasu, a może jeszcze lepiej, nie umiesz tego zrobić?

Mam dla ciebie rade, zrób to sam, albo za przeproszeniem g*wno zrobisz.Nawet jakby to był cały dzień roboty, to chyba warto to zrobić i piąć się dalej prawda ? Szukasz człowieka, który zrobi coś za ciebie co ponoć ty sam ogarniasz, bo szkoda ci chwili czasu na coś co jest ważne.No comment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eddy Czemu dałeś mi poradnik, jak zainstalować jakieś gówno, które w ogóle mi się nie przyda? Przeczytaj jeszcze raz do ku*** nędzy, o co ja proszę w tym temacie, a później puknij się w głowę i zacznij myśleć.

 

@DarkTeam Po co mam instalować ten program? Ja potrzebuję tego, by ktoś mi na jakiś inny język programowania np. java przerobił SERVER.EXE na taki, który zmieli linux, POD MOJE POTRZEBY, nie pod jakiś zasrany przykład.. To takie trudne do zrozumienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...