Skocz do zawartości

Zablokowane Legalny Game Maker - warto?


Jins

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Zastanawiam się czy warto TERAZ kupić klucz do GameMaker'a?

Wiem jaka jest różnica między wersją lite, a 'standart' (pro) za ponad 110 złotych.

Chciałbym LEGALNIE używać tego programu w pełnej możliwej wersji, ale nachodzi mnie pytanie:

 

Czy warto TERAZ kupić oryginalną licencję?

Dlaczego pogrubiłem teraz?

a no właśnie dlatego że nie wiem czy za jakiś czas nie wyjdzie nowsza wersja GameMaker'a, do której klucz już nie będzie pasował...?

Prawa? Działa to na takiej zasadzie, tak? Jeżeli kupię teraz GameMaker 8 Pro, a za kilka dni wyjdzie 9 (czysty przykład) to klucz już nie będzie mnie uprawniał do legalnego korzystania z nowszej wersji, zgadza się?

 

 

Pozdrawiam

Jinssss...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na yoyo gmc spodziewają się go dopiero pod koniec 2012.

GM HTML5 can export GM games to HTML5 to play on any website on any modern browser (expected late 2011).

 

GM Studio ports GM games to IOS, Android and PSP (expected early 2012).

 

GM9 is the next major Windows version of GM and the first to be cross-compatible with Mac (expected late 2012).

 

GM8.xx are the minor updates to the current Windows version of GM (ongoing).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom - crack odpada, gdyż chce żeby to było w 100% legalne. Warto zainwestować te 100 z kawałkiem i uzyskać możliwość sprzedaży swoich produkcji.

 

HuderLord - wielkie dzięki. Skoro crack dopiero za tyle czasu to wydaje mi się że warto jest chociażby na ten ponad rok kupić sobie legala.

 

 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

Jinsssss...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...