Skocz do zawartości

Poszukuję grafika


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję osoby, która narysuje mi kilka postaci za rozsądną cenę. Kolorowa, wielkość oraz przykładowy wzór poniżej.

Generalnie potrzebowałbym 4 rysunki, jak można się domyślić będą one służyły w projekcie Alien Territory. Niestety takich zdolności rysowniczych to ja nie posiadam,

grafikę do gry, menu itp. to robię sobie sam, ale rysowanie postaci to już dla mnie wyższa szkoła jazdy :)

 

Oczywiście jestem w stanie zapłacić za rysunki, nie jestem firmą, ani też wielką grupą programistyczną, dlatego liczę na rozsądną cenę ;)

Generalnie chciałbym mniej więcej coś takiego jak jest na tym zdjęciu, więcej szczegółów ( dot. postaci ) podam osobie która się zgłosi.

Może macie kogoś znajomego?, nie koniecznie ze sceny GM, ja już próbowałem nawet na Facebooku, ale nikt się nie zgłosił.

Mam dwóch znajomych, ale oni oczywiście nie mają czasu i są ostro zajęci, a znowu osoby z różnych profesjonalnych portali krzyczą sporą sumkę :/

 

01_soldierartpack_screenshot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co najmniej 4 rysunki, co?

Pokusił bym się, jeśli chcesz mogę spróbować jeśli wyjdzie tak że Ci się spodoba to 2 dam za darmo.

Z ołówkiem jestem znakomity, z pokolorowaniem na kompie będzie trudniej. Dlatego mówię jeśli chcesz.

 

Jeśli jesteś zainteresowany, to na PW mi napisz. I przydało by się wiedzieć jakie bronie trzymają, jak mają stać i tym podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...