Skocz do zawartości

Polecane gry


Kimonek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Są wakacje a mi się w nie nudzi :/ Najgorsze co może być... Chciałbym pograć w jakąś grę która mnie wciągnie i pojedzie na tym sprzęcie

 

Procesor : AMD Duron 1.3GHz

Ram : 786mb

Karta grafiki : geoforce 2 64mb

 

Najbardziej interesuję mnie rpg ( ale nie mmo ), lecz inne gry też mile widziane :)

 

 

 

 

Ps. Nie komentujcie słabego sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musi być rpg?

Jak nie to kup (lub...) CS'a :D

Zagraj sobie w plemiona, metina, zielone imprerium albo ikarian (czy jak to tam sie zwie)

 

5 najgorszych odpowiedzi ever.

MMO ssą

Przeglądarkowe ssą

cs ssie

 

 

Hitman 2, powinien pójść.

 

Napisz do mnie to Ci kupię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ssie.

Ale CS jest wyrąbany w kosmos. Szczerze.

Cs ssie

 

A ja polecam S4 League, darmowa strzelanka w widoku TPP z elementami zręcznościowymi np. odbijanie się od ścian. 5 trybów rozgrywki, do postaci można kupić skille takie jak skrzydła, blokada, bind ( do unieuruchomiania przeciwnika ), niewidzialność. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna.

Polecam tryb Touch Down, to jest taka modyfikacja capture the flag. Tutaj mamy stworka fumbi, którego trzeba podnieść i wbić do bramki przeciwnika.

 

Gra jest młoda ma tylko 2 lata i ciągle rozwijana ostatnio wpadł nowy path, który całkowicie zmienia GUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy ci na RPG'ach no to wszystkie "Baldurs Gate", "Neverwinter Nights", "Icewind Dale" i "Torment". Tego ostatniego nie grałem ale w najbliższym czasie mam zamiar go ukończyć. No oczywiście Fallout 1 i 2, ale na ten sprzęt to mogę z całego serca polecić ci "TES III: Morrowind". Możesz jeszcze pokusić się na "Mount & Blade" ale nie wiem czy twoja maszyna to udźwignie.

 

CS:C0 Grałem kiedyś i to była dobra gra, 1.6 jest śmiechu warte. Szablonowa gra na obeznanych mapach, jak zrobisz jakiś błąd to giniesz. Tyle na temat "Counter Strike"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TES:Oblivion na moim sprzęcie nie trybi!

Celeron 3,06

512 MB ram

128 MB graficzna Radeon 9250

Oczywiście próbowałem kilku 'patchów' które usuną shedering. Wszystko co uzyskiwałem to brak tekstur!

 

Morrowinda jeśli nie grałeś to to zagraj. Wciągnie cie ten ogromny świat i (naprawdę) nie zliczona ilość zadań pobocznych. Mi przejście (nie całego oczywiście, chyba nikt tego nie zrobił) zajęło za pierwszym razem z miesiąc :)

 

Edit:

A RTS'y?

Grałeś w "Warcraft III"? Klasyk

? propos sprzętu miałem taką maszynę i najlepszymi grami jaki mi chodziły to były:

"Morrowind", "Diablo II", WoW i "Earth 2150"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...