Skocz do zawartości

Tworzenie gier na Mi2


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój kuzyn mieszka w Holandii i posiada konsolę Mi2. Tak naprawdę on ma prawie wszystko i nie wiem nigdy za bardzo co mogę mu dać na urodziny itp. Dlatego wymyśliłem sobie, że zrobię mu grę na tą konsolę. Niestety nie wiem jakiego języka się uczyć. Tak podejrzewam, że chyba Javy, bo wiele urządzeń mobilnych jej używa. Wie ktoś może od czego zacząć?

Google mi nie podpowiedziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko po co ci to? Prawdopodobnie jest to jezyk znany jedynie tworcom konsoli i paru firmom, ktore zaplacili za mozliwosc tworzenia i sprzedania na to gier.

Konsola z tego co sprawdzilem w necie jest dosyc niszowa, wiec lepiej nie zaprzataj sobie glowy i znajdz cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandii i posiada konsolę Mi2.

 

W Brazylii popularna konsola to Zeebo, może Mi2 to jakiś odpowiednik konsoli (popularnej) dla biedoty z Holandii ? ;)

 

Może po prostu ta konsola jest popularna w Holandii, dlatego ją kupują. Gdyby jakaś konsola w Polsce była tania (pod Polaków robiona) i miała trochę gier, to chętnie bym kupił. A tak to powinienem bulić za PS3/XBox 360 - A w duszy - Używam emulatorów + Wine + gier Linuksowych i jest rewelacyjnie :D

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi2 ma teraz kosztować 60 euro, premierową ceną było 100 euro (jak podaje wikipedia, a nie chce mi się dalej szukać informacji o tej konsoli, google zwraca 1000 wyników na inne tematy przy frazie mi2)

 

DSy na ebayu są niewiele droższe (czasami nawet tańsze, ale trafiają się i podróby).

PSP - około 80 do ponad 100 euro za używane.

 

uważam, że lepiej dołożyć to kilkanaście euro i wziąć konsolę, która oferuje coś więcej niż trochę wbudowanych i nieszczególnych gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...