Skocz do zawartości

Win XP czy 7


Markar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Ale jak wrzucisz stary design jest ok.

 

Co do ramu - możesz mieć np. komputer ze zintegrowaną kartą graficzną, która zasysa sobie ram na własne potrzeby - wtedy Windows pokazuje 2GB nawet jak jest 2,5GB, bo grafika te 0.5 sobie bierze. Wyjmij kostkę i sprawdź. Jeśli nic się nie zmieni - ta kość nie działa, lub jest źle wsadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stare gnome gnyskowi chodzi, doktorze. Mam włączone na stałe gnome, bo Unity mnie wkurzało(przykładowo okienek od rozmów pidgina czy kilka otwartych dokumentów trzeba było szukać alt tabem, a skrót od pokazania paska aplikacji, czyli prawy dolny róg ekranu nie działał)mimo to system uruchamia się wolniej. W XCFE nie działa net.

 

Co do tematu to polecam XP o ile nie grasz w najnowsze gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z XP Mode nie wiedziałem, że jest za free

 

Przecież 7'ka to tak naprawdę wersja 6.1 (Vista to 6.0), to taki płatny Service Pack ;)

 

Fervi

Linuxiarz sie znalazł co "xp mode płatne" lub że win7 to niby płatny service pack. Co ty pierdzielisz za głupoty. Siódemki do visty nie porównuj ponieważ vista to zbugowana gęsia kupa zaś 7-demka nie ma tylu błędów. Korzystam z tego softu ponad rok, ani razu nie miałem crasha systemu, a viste rozwaliłem w dwa dni grając w hexena lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siódemki do visty nie porównuj ponieważ vista to zbugowana gęsia kupa zaś 7-demka nie ma tylu błędów

 

I tu jest problem! Vista jest dziurawa, więc MS powinien zlikwidować te błędy za darmo (!!), a nie poprawić błędy i nazwać to Windows 7 i brać za to tyle kasy, to jakaś Paranoja

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ze bylo coś takiego jak przejscie vista -> 7 dla tych co kupili w jakims tam siakim czasie?

 

Czyli ci, którzy nie mieli "szczęścia" - muszą bulić, spoko, spoko ;)

 

Wszyscy się zgadzają - Vista to niewypał, więc MS powinien dać Service Packi i powinno stykać.

 

W Linuksie zazwyczaj dystrybucja oprócz "odbugiwania", ma nowe funkcje, w Windowsie 7 ich praktycznie nie było - więc po prostu MS nabił frajerów w butelkę, poprawiając Bugi (które powinni poprawić za free) i ludzie wybulili kasę - ale to moje stanowisko

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...