Skocz do zawartości

GOLDEN CURSE DEMO


Micanser

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to gra TTP, chodzimy po egipskich świątyniach, narazie nie ma szczelania, bo nie ma przeciwników.

link http://rapidshare.de/files/26883419/Golden...e_DEMO.rar.html

uploader: http://www.gmclan.org/up863.html (plik GOLDEN CIRSE DEMO)

 

screengcd.jpg

 

STEROWANIE:

poruszanie - strzałki

skok - ALT (siła musi być większa niż 20)

bieg - SHIFT (siła musi być większa niż 2)

patrzenie w góre - A

patrzenie w dół - Z

Czasem może się zdażyć, że ściana obok nas, stanie się na chwilke niewidzilna, to z powodu, ze ściany znikają, kiedy znajdyją się pomiędy graczem a kamerą. Lecz zdaza się też, że sciana mimo że nie jest już na lini postać-kamera, jeszcze przez chwile jest niewidoczna. Wiem że niestety gra jest bardzo pamięcio rzerna, jesli FPS nie spada poniżej 25, jest dobrze, jeśli komuś spadnie ponirzej, i gra będzie się strasznie przycinać, niech napisze mi jaki ma sprzet. Postaram się jeszcze nad tym popracować. Pytanie do Hanjuso, czy chcesz być w creditsach tej gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge uprościć troche mapki, ale nie wiem czy nie będą robić gorszego efektu.

Cario 3 daleko w tyle!

W końcu tego dokonałem! Od kiedy zaczołem z 3d, miałem nadzieje że to mi się uda :D

Fps miał w granicach 18-20
Dało się jakos grać?

Tylko ludzik mi się trochę rozwalił nie wiem czemu...
ludzikowi mogą odczepić się nogi, gdy siłe masz równą 0, a ciągle trzymasz SHIFT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne? :blink: Mi nigdy się tak nie zdarzyło, a w jakich sytuacjach ak się dzieje? Fps zapewne będie większy, gdy usune efekt oddychania (zapewne nikt nawet nie niego nie zwrócił uwagi).

Zapomniałem napisać sterowaniu, że ENTER to użycie przedmiotu (jeśli w rogu jest obrazek z ręką, znaczy że można coś uyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pietrus: zaburzenia osteoporotyczne ten ludzik ma xP

 

Ogolnie gra jest fporzo; mozesz troszke popracowac nad praca kamery (np. obracanie wg osi myszki, ustawienie zeby nie wbijala sie w sciany) i ruchem postaci. Wiem ze to tylko GM, ale ludzik porusza sie tak jakos... sztywno ;] To przyspieszenie tez nie jest najwyzszych lotow i przy kolizji ze scianami niemilosiernie sra (uzyj mojego silnika dla kolizji xP). Podoba mi sie za to menu glowne, niezle to wyglada, przypomina bardzo to z TR :thumbsup: Cala grafika prezentuje sie z reszta naprawde ciekawie. Czekam na nastepne wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co u pietrusa. FPS 8-10 x_X. Koniecznie dodaj rogladanie sie za pomoca myszki bo te klikanie a i z jest niewygodne nie mowiac juz o takim chodzeniu strzalkami, przydalobysie st...(jak to sie pisze o.0, chodzenie na boki). Powinienes cos zrobic z ta szybkoscia, bo juz teraz gra wolno chodzi, a jezeli dodasz jeszcze inne rzeczy to juz wogle bedzie... strasznie :o.

 

Mozesz mnie dodac do creditsow, choc IMO na to nie zasluzylem, powiedzialem blachostke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zmienić sterowanie, i animacje postaci, ale obawiam się o FPS. Czy udało się komuś przejść to krótkie demo? Czy za bardzo się zacina aby grać?
U mnie niezbyt dalo sie grać bo fps'y były w granicach 3-8 ;p Ale to wina mojego sprzętu. Poza tym ludzik rozwala mi sie tak samo jak u pietrusa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28-30, to tak jak u mnie. W demku trzeba z jednego pomieszczenia przenieść srebrny Ankh (nie wiem czy tak to się pisze) do drugiego, podnosimy za pomocą entera. tutaj to samo demko dla tych co maja niski fps

http://rapidshare.de/files/26937647/GCDv2.rar.html nie ma tu śiateł ani cieni, troche uproszczone, powinno działać szybciej (ta wersja działa mi ciągle na 30).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnych wersjach dem (jeśli bedą) i pełnej wersji bedzie w menu opcja, czy ma być różne oświetlenie (dla tych którym działa szybko) i czy wszystko ma byc tak jak w ostatniej wersji dema. mam pytanie, jeśli gra wczytuje mzyke z pliku, to czy po przejściu do następnego rooma nadal jest w pamięci? Jesli tak, to jak go usunąć?

 

To czy ludzik się rozwala zależy od sprzętu, mam 2 kompy, na tym, na którym zrobiłem to demo, fps = 30, na drugim, starszym o 5 lat (64 ramu i 500 procesroka), fps wacha się międy 2-4 w drugiej wersji dema :D 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...