Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

KW! Zwolnij z tymi pytaniami! Mam wrażenie, że nic nie dodałeś od siebie w tej grze. Ale pomogę ci. Podaj tylko kod jaki masz w left, right, up, down. Skoro speed = 0 i zabezpieczenie przed wjechaniem na kamień nie działa...

kod w : Po prostu dodalem start moving in direction left.right,up,down.speed3

Mam colision koparka with kamien start moving in direction -none.speed0.I nic.Dużo pytan-zaczalem robic swoja gre z 5dni temu, nie wymagaj zebym wiedzial wszystko co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam colision koparka with kamien start moving in direction -none.speed0.I nic.Dużo pytan-zaczalem robic swoja gre z 5dni temu, nie wymagaj zebym wiedzial wszystko co i jak.

Próbowałeś dać w tym klocku taki przycisk z kwadratem? (po środku tych strzałek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś dać w tym klocku taki przycisk z kwadratem? (po środku tych strzałek)

 

 

tak wlasnie tak zrobilem i nic.

[sciagnelem sobie foga dziala, potwory tez go maja(poniewaz kiedy go ja mialem juz nie wychodzilem ponad ekran i nie wracalem tylko kiedy jechalem do gory wychodzilem dolem a przeciwnicy bo ruszaja sie za mna wychodzili i nigdy nie wrocili ...dlatego zrobilem im foga i tez przechodzili tak jak ja...tylko kiedy to maja to widze gdzie sa ...a chce ich widziec kiedy beda w polu widzenia(moim) jak to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...