Skocz do zawartości

Wiem że sie oszczacie ze śmiechu ale...


Alternative

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj marnują życie ludzie "umysłowo ..."

 

Dziwne, ja nigdy nie miałem potrzeby picia Alkoholu (hmm ...)

 

Alkohol - ha! Idziesz dzisiaj, wracasz jutro z fotkami na Demotach w kiblu, wątrobę rozwalasz.

 

Wiecie na przykład, że Alkohol ścina białko nieodwracalnie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 15 i nie pilem i nie bede do 21 rokku zycia, glownie dlatego ze moj ojciec jest(jego pelny tytul): "specjalista i terapeuta od uzaleznien alkoholowych" i juz na tyle mi to wbil do glowy ze latwo tego nie wyjme,a picie na umor jest ogolnie nie oplacalne, wiec dziekuje

 

a alternative: wszystkie twoje tematy na gmc sa o piciu/silowni/narkotykach, chcesz poszpanic przed ta spolecznoscia, ktora i tak ma to w d... gleboko. Albo jesli mowisz prawde przestan, a jesli trollujesz to... yyyy... tez przestan

 

e: a jak mam juz odpowiedziec na pytanie: otwierasz kalkulator i dzielisz jedno przez drugie, skoro miales tyle sily na napisanie postu chyba nie sprawiloby ci to takiej trudnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zrobić głupie równanie i wklepać je w www.wolframalpha.com i sam obliczy. W przypadku tego z tematu to: x*2400=800. Wklepujesz to tam, a potem wynik sobie pomnóż *100 i masz ile procent. Ale jak ty masz 14 lat i nie umiesz podstaw matematyki na poziomie podstawówki, to życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Alkohol szkodzi, upokarza. Właśnie dlatego pijam tylko krew.

 

a alternative: wszystkie twoje tematy na gmc sa o piciu/silowni/narkotykach, chcesz poszpanic przed ta spolecznoscia, ktora i tak ma to w d... gleboko. Albo jesli mowisz prawde przestan, a jesli trollujesz to... yyyy... tez przestan

Też mi szpan - "zalałem się w trupa", wielki powód do rewerencji. Choć bywają dzieciaki, które chlubią się tym, że takie młode, a już uczestniczą aktywnie w patologiach społecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć bywają dzieciaki, które chlubią się tym, że takie młode, a już uczestniczą aktywnie w patologiach społecznych.

Jest to skutkiem tego ze dzieciaki ktore sie tego nauczyly od np. rodzicow probuja sobie wmowic ze to jest wlasnie najwlasciwsze i szykanuja takich co nie podzielaja tego zdania, oto narodzil sie rod dresow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

marcq/doctor mam nadzieję że trolujecie.

 

alternative, bycie głupim jak but niekoniecznie przekreśla twoje plany życiowe, możesz zawsze zrobić karierę pionka politycznego, wiesz ile oni zarabiają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crackkk-GM

Wiem, że z Windowsem są problemy, ale żeby Google blokował? Tego bym się po Panach z Microsoftu nie spodziewał

http://zadane.pl/zadanie/2349702

 

@Wojzax

Nom, trolling

 

"Jestem idiotom, ale chętnie zostanę politykiem! Przecież będę do nich pasował!"

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym że białko które jemy i tak zostanie przetrawione a białko jaja kurzego i ścięte ma prawie identyczną wartość.. ( łaał , jak podgrzejesz na patelni białko to też się zetnie! ). A jeżeli Ci chodziło o ścinanie białka ludzkiego to... ;) hmm... lepiej poprostu się nie wypowiadać na takie tematy jak się nie ma o nich pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...