Skocz do zawartości

Problem z Przykładem


Hobik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem zę są dwa przykłądy jeden to GTA-Example GM5 który mi działa ale on niejest do końca GTA można wsiać i wysiąść z auta ale niemożźna wziaść innego. Jest podobno odbty przykłąd ale wiele razy prubowałem go odpalic i nic a nazywa on isę poprostu GTA (właściwie to na gre to wygląda) Błądy wygląda następująco: kilkam run wszytko się łąduje i włącza się menu włączam New Game ei wyskakuje błąd :

Error

action number 1

of draw event

for object controler:

 

Error in expression wieew: lef [0] + 16

position 1: unknow variable view left

 

Mam do wyboru abort i ignore klikając abort gra siew yłacza gdy klikne ignore na hwile błąd znika i znów się pojawia.

Zależy mi aby odpalić ten przykład bo wygląda na ciekawy. Z góry dizki za pomoc moze ktoś go naprawi i ponownie wrzuci na server moze ktoś powie jak go naprawić. Prubowałem go odpalić na

zarejestrowane wersji GM6,1

 

Link do przykładu: http://rapidshare.de/files/26378173/GTA.gmd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon jest już w kolejnym stopniu wtajemniczenia, więc jego odpowiedzi są dla niektórych niezrozumiałe... :] Chodzi zapewne o to, iż w twoim przypadku wskazane byłoby użycie programu Game Maker w wersji 5.x :death:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhh, za chwile cie poprosi, zebys mu zamienil wszystkie view_left na view_xview <_< Niech najpierw sprawdzi dzialanie programu we wlasciwej wersji, a pozniej niech sie bierze za converta, bo to moze nie byc jedyny wyjatek niekompatybilnosci z GM6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...