Skocz do zawartości

Przerobie proste gry na 3D


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

:) Kreatywni i dobrzy Twórcy gier nie potrzebują odwalać prostych gier 3D według czyjegoś już zrobionego schematu , ponieważ mają własne pomysły , ew. team robiący coś własnego.

 

W każdym razie czekam na rezultaty :P , bo znając życie gra 2D przerobiona na 3D w dziewięciu przypadkach na dziesięć - ssie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do glowy mi nie przychodzi wiecej niz 6 takich gier. Lol.

Rayman byl dobry, Sonic ssal, Mario byl super dobry, bionic commando jest awsum, Duke nukem 3D walil na glowy, a Cairo 3 bylo 100 razy lepsze od poprzednich dwoch czesci.

Dziekuje za potwierdzenie twojej glupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan zirytowany jest :o . I nie mówimy tutaj bynajmniej o grach stricte komercyjnych które muszą nadążać za nowymi trendami. A Cairo 3 było ohydne ( prywatna opinia ) i gier 3D nie powinno się w ogóle w gmie robić :) . Jeżeli mówimy o grach które mają wnieść jakąś porządną jakość of course.

 

Co nadal nie wyjaśnia co chcesz uzyskać przerabiająć CUDZE gry na 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wieksza zabawe robiac gry 3D, a moje pomysly sa tak roznie interpretowane, ze nie mam ochoty juz nic wymyslac. Warsima np 20% kochalo, 20% lubialo, 20% nie sciagnelo, 20% nie komentowalo, i 20% nie lubialo. Z game over tak samo. Demotywacja do kreatywnosci. lol. Do tego sa osoby ktore nie potrafia 3D zalapac, a chcieli by w 3D zrobic gre, i po to ja jestem. Po prostu 3D to dla mnie spora zabawa : )

Haters gonna hate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To może ogarnij jakiś większy projekt, porządnie go dopracuj, a nie gry o sześcianach w 3d gmowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wolę sześciany w gmowym 3d jeśli ktoś potrafi z nimi zrobić fajne rzeczy niż monotonną grę o zabawkowych czołgach z widokiem z góry.

 

Nie dyskutujmy już o gustach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wolę sześciany w gmowym 3d jeśli ktoś potrafi z nimi zrobić fajne rzeczy niż monotonną grę o zabawkowych czołgach z widokiem z góry.

 

Nie dyskutujmy już o gustach.

A grałeś w tę grę o zabawkowych czołgach, że stwierdzasz iż jest monotonna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan zirytowany jest :o . I nie mówimy tutaj bynajmniej o grach stricte komercyjnych które muszą nadążać za nowymi trendami. A Cairo 3 było ohydne ( prywatna opinia ) i gier 3D nie powinno się w ogóle w gmie robić :) . Jeżeli mówimy o grach które mają wnieść jakąś porządną jakość of course.

 

Co nadal nie wyjaśnia co chcesz uzyskać przerabiająć CUDZE gry na 3D.

idź przekształcaj się w Cora Winda (czy jak tam miał ten gmclanowy emo) gdzie indziej

lubialo,

jak ja cię zaraz "lubiałę", to będziesz w Korei Północnej, nie Anglii mieszkał ;<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...