Skocz do zawartości

Średnia szkoła Informatyczna


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nie masz racji. Ale mówiąc szczerze to nigdy nie miałem kolegów, więc nie będę czuł straty, w gimnazjum to nie ma czego się uczyć, na sprawdziany uczę się w szkole, a potem jak wracam do domu to programowanie, tylko na ferie zrobiłem sobie przerwę- musiałem sobię odpocząć bo byłem padnięty, a teraz mam nowe siły, więc do wakacji znów tylko programowanie, chociaż przez to siada zdrowie, bo zero ruchu=zero zdrowia, ale co tam, muszę być tym programistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdziesz to liceum Staszica to znajdziesz całą masę kolegów, rozpijesz się, będziesz się cieszył ze średniej 2.0, skończysz z tanim winem, albo ruskim szampanem pod mostem oraz tytułem laureta z jakiejś olimpiady i tym samym wolnym wstępem na dowolną uczelnię w kraju. Mnie to odpowiada. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się uczę w TI ;D 2 klasa 16 informatyk tygodniowo,programowanie w Pascalu tylko strukturalnie ;/ Reszta przedmiotów typu Systemy i Sieci Komputerowe opiera sie na przeglądaniu neta ;P Poziom jak dla mnie zerowy bo już 2gi rok i nic nie umiem nowego. Znacie jakieś wyższe uczelnie informatyczne niedaleko Białegostoku (tak na przyszłość) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie masz racji. Ale mówiąc szczerze to nigdy nie miałem kolegów, więc nie będę czuł straty, w gimnazjum to nie ma czego się uczyć, na sprawdziany uczę się w szkole, a potem jak wracam do domu to programowanie, tylko na ferie zrobiłem sobie przerwę- musiałem sobię odpocząć bo byłem padnięty, a teraz mam nowe siły, więc do wakacji znów tylko programowanie, chociaż przez to siada zdrowie, bo zero ruchu=zero zdrowia, ale co tam, muszę być tym programistą.

Wszystko trzeba odpowiednio rozłożyć. Raz na kilka dni parę godzin gry w piłkę jest tylko na plus. Jeśli nie chcesz tego czasu zmarnować to najpierw naucz się solidnie C++, nie z jakiś tutków tylko kup porządną książkę. Nie baw się w żadne qt, dopóki nie będziesz dobrze znał języka i sprawnie się nim posługiwał inaczej zmarnujesz tylko czas i stracisz zapał. Do tego dodatkowa literatura jak: Effective C++ Third Edition 55 Specific Ways to Improve Your Programs and Designs,

Effective C++, More Effective C++ i coś bazowego do algorytmów jak Algorytmy, struktury danych i techniki programowania. Wydanie IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to wszystkiego uczyłem się z neta, ale kumpel ze szkoły właśnie stracił zapał, a uczył się z książki to od niego sobie pożyczę, algorytmów uczy mnie zaś gościu od matmy, bo go namówiłem, choć to nie za bardzo o to chodzi, bo mi daje algorytmy matematyczne, a ja je kodze, powinno być raczej, że daje tylko pomysły na algorytmy, gdyż to wydaje mi się zbyt proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdze, że jeśli masz doświadczenie w programowaniu(strony/soft/gry/ itd) + znasz matme + fizykę to nie masz się co na studia pchać(informatyczne).

 

Wiesz wytłumacz to ludziom którym od dziecka wmawia się że mają się tylko uczyć ,uczyć w szkole i to wystarczy :D samo się jakoś wszystko ułoży .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...