Skocz do zawartości

MediaevalWar - gierka


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Link do gry: MW

 

Mam jeszcze kilka rzeczy:

1. Example_clothes

2. JustNine

3. Superbouncy

 

Jedynka to przykład! Nie wolno jej zmieniać ani podpisywać się pod nią!

Dwójka to fragment gry JustNine. Możecie ją zmienić i kombinować w niej pod warunkiem że będę w creditsach.

Trójka to też fragment gry - Superbouncy. Możecie ją zmienić i kombinować w niej pod warunkiem że będę w creditsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[chwila, musze się wyśmiać] XDDDDDDD!!!!!!!! BWHAHAHAH!!!!!!!!

 

sry kolego. nawet nie chodzi o poziom gry, wiem, że jesteś początkujący ;), ale nawet nie udawaj, że znasz angielski, jak go nie znasz ~~ "you get 21 moneys" XDDDDDDDDD

 

reszty poza mw nie widziałem.. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha very funny! Jak ci tam... Little(AndStupid)Fish.

You (Ty) get(bierzesz)/got(wziąłeś) <liczba> moneys(monety)

też się nad tym zastanawiałem ale nie chciało mi się tego zmieniać.

 

"Dzieci i RYBY (wyjątek: Bigshark) głosu nie mają" więc jak ty możesz się śmiać??? Ale... Dzisiejsza technologia...

 

I am Mateusz and you are DUNG!!! I live in Trąbki. My street name is Graniczna. I'm 14. I very like RPGs. LittleFish in polish is "Mała ryba".

At first: YOU CAN'T SPEAK ENGLISH!!! At second: I was 1265 in BigChallenge in Europe!!! And 6 in my school in first classes!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

money - pieniądze. coins - monety. cash - gotówka. tylko coins, jak widać, policzalne. gratz geniushu :\

 

at first, I was 33rd in BigChallange in Europe.. so.. just.. please.. die pathetic kid XD

 

and Little isn't "mała", it's "maleńka" in Polish. small is "mała". :) btw. Little Fish in Polish is just "rybka" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po angielsku przymiotniki pochodzące od nazw własnych pisze się z dużej. po polsku czasem też. (przykład: w piątej bodajże części HP Zgredek ustraja salę spotkań GD w napisy "Harrych Świąt"! w tym przypadku "Harrych" to synonim wesołych. oczywiście przez następne 200 odcinków programu Miodka mówiło się o tym wyjątku, ale Miodek na temat tego tłumaczenia wypowiedział się pozytywnie. YO!)

 

przed chwilą byłeś największy megamastah angielskiego, teraz "masz tylko 14 lat". ja mam 13,5 (z grudnia jestem, teraz myk do drugiej klasy), a angielskiego w sumie ucze się na własną rękę. pzdr. my friends.

 

a nyo, czasem ludek zacina się we wrogach. celowe?

 

lingwisto

 

zgodnie z zasadami "tłumaczenia komuś czegoś łopatologicznie", w takich przypadkach nie używa się słów dłuższych niż 6 liter lub 3 sylaby (zależy, która wersja jest krótsza).xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

a może miało być monkeys :]

so, if you think that you speak english good, you are wrong. all of us can say in english where live, what is his name, and many many things about himself, but you must learn many, many years to good speak english, or live in england or usa. i learn english about 9 years, and i don't know many words so i can't say that i'm great. First you must know what is dictionary, and then you can say that you are first, second or 1265th in some contests.

next time you can use e.g this site http://slowniki.onet.pl/ :]

 

no nie wyszło mi zapewne najlepiej, ale mam nadzieję ze chłopak sobie poradzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, a ja się uczę od siedmiolatka(7 lat czyli) i znalazłem w Twojej wypowiedzi błąd, drogi Gnysku =P przynajmniej tak mi się zdaje:

 

all of us can say in english where live, what is his name,

 

jeżeli tak, to chyba "where do he(we? xD) live"? pozdro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mans XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

nikt się nie przekrzykuje, ja tylko "nabijam" się z Gnyska w formie czysto przyjacielskiej :] btw ja się na Ciebie nie rzucam, nikt Ci nic złego nie robi, tylko wzkazujemy Twoje błędy, a Ty odrazu jakiś taki agresywny :\ (czyt. lame. nie umiesz, to przynajmniej nie gryź i nie broń się rękoma i nogami przed krytyką)

 

@post gnyska na dole: nieno czilałt ja tylko tak o :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

yhm mogłem coś zdjeść bo pisałem na szybko, pozatym zazwyczaj z angielskiego na polski wsyzstko robię a na odwrót tylko w skzole jak mam ochotę :P

tak sobie dla jaj napisałem, niech sobie dzieciak poczyta jak wygląda średniego poziomu wpowiedź po 9 latach nauki a potem zaczyna się wymądrzać czy zna angielski czy nie. Ja na przykład nie uważam abym znał, może kilka wyrazów ale to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gierka ogolnie fajna denerwuje mnie to ze jak wejdziemy w to pole co robi niebieskie robaki to tam nas robak blokuje,levele zdobywa sie ciezko, jest po angielsku i niebieskie robaki te ktore sie robia w tym polu nie maja kasy

ja mialem 5 lvl 1600exp

oto screen

https://gmclan.org/uploader/767/5lvl.png

czy to accuracy cos daje ???

mnie wydawalo sie ze lepiej tuke ale to chyba fuks

w co pakowac sile czy accuracy????????????????????????????????????????????????????

 

moja ocena

5/10 //grafika + twoja chodz krew chyba nie zabardzo

0/10 //dzwieki i muzyka nie ma ich

7/10 //grywalnosc tylko mnie nie dorobienia wkurzaja

ogolnie 12/30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyświetla mi brak dlla." - gdzie co jak? O_O

Na samym początku. Zamiast się załadować wyskakuje okno z informacją.

Edit:

Może dlatego, że nie mam zainstalowanego GMa?

Edit:

Eeeee... Widząc screena raczej się nie skusze na granie :).

Edit:

Ejjj! Mathew Kane, zdecyduj się czy "zgrywasz twardziela", czy przyznajesz się do swoich błędów. Najpierw po tym jak LittleFish napisał, że zrobiłeś byki w grze zacząłeś się napinać, że jesteś taki fajny, madry, że osiągnąłeś coś tam na jakimś konursie(?), a potem zasłaniasz się tym, że masz tylko 14 lat ><.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...