Skocz do zawartości

Dangerous Time (nazwa może się zmienić)


MarioGreen

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Dangerous Time (nazwa może się zmienić)

 

Gatunek: Strzelanka (Top Down)

 

Opis: W pewnej tajnej siedzibie próbowano od wielu lat stworzyć urządzenie aby prze teleportować się do świata przyszłego. W końcu gdy już oficjalnie oświadczono o działaniu sprzętu, rozpoczęty został atak terrorystyczny, który miał za zadanie ukraść machinę. Kiedy pewien oficer aby ratować ludzkość próbował zniszczyć to cudo, które sam stworzył, machina eksplodowała i przeniosła oficera w bezpieczne miejsce, jak się okazuję była to przyszłość.

 

 

Autorzy: MarioGreen

Programowanie: MarioGreen

Fabuła: MarioGreen

Grafika: MarioGreen (trochę zawzięte z tematu w galerii raperra "Darmowa grafika do TDS-ów")

Muzyka: Counter - Strike 1.6

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

 

 

Wersje:

V 0.01 (30.12.2010)

- dodano poruszanie się

- dodano bronie (karabin, shotgun, pistolet)

V 0.02 (01.01.2011)

- Dodano nowy wygląd otoczenia

- Dodano nowy wygląd playera.

- Dodano efekty strzelania.

- Wykrywanie kolizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnej tajnej siedzibie próbowano od wielu lat stworzyć urządzenie do teleportacji(?) do świata przyszłego. W końcu gdy już oficjalnie oświadczono o działaniu sprzętu, rozpoczęty został atak terrorystyczny, który miał za zadanie ukraść machinę. Kiedy pewien oficer aby ratować ludzkość próbował zniszczyć to cudo, które sam stworzył, machina eksplodowała i przeniosła oficera w bezpieczne miejsce, jak się okazuję była to przyszłość.

 

Teraz jest bardziej czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na screenach pokazałem tylko to co mam, czyli zmiana broni, efekt strzelania, który niestety nie udało mi się okazać na screenach. przeładowywanie itp... dopiero teraz zajmę się teksturami, (będą zupełnie ciemniejsze). Fabuła później będzie przypominała grę Mass Effect 2.

 

E: Czyli, będziemy próbowali powrócić do swoich czasów. gdy będziemy już poszukiwali tej drogi na przeszłość, spotkamy osobę która wcześniej niespostrzeżenie przeniosła się z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grafia do końca ze sobą nie współgra, ale gra może być nawet do grania, oczywiście jak dasz jakieś efekty specjalne, tak że kopara opadnie. Popracuj nad widokiem życia itd.

Platyna chyba już zaczął sylwestrową popijawę bo mu się widok rozmazuje i nie zauważa różnić w obrazkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale mało mnie obchodzi, że kwadraciki są lekko inaczej poustawiane, na jednym screenie jest kilka pocisków, a ludek stoi pod innym kątem.

Dla mnie wszystkie screeny pokazują dokładnie to samo. Czyli niemalże nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czemu nie wrzucacie screenów na uploader GMC? Aż taki problem? Ja akurat mam bezprzewodowego neta i z moją prędkością imageshack ładuje sie o wiele dłużej, niż sam screen.

 

2. Przeładowywanie i broń to nie jest dużo. Na screenach widać postać i piękny napis w lewym górnym rogu. Po co ta zapowiedź, skoro

grafa pokazana na screenach była zrobiona tylko i wyłącznie do testów
, a w grze nie ma prawie nic?

 

E: W zapowiedzi powinna być pokazana gra z ładną grafiką, która przyciągnie uwagę potencjalnego gracza i sprawi, że będzie on czekał z niecierpliwością na demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo jak Valve zobaczy ze konkurencja używa ich muzyki, to może być niemiło(Zawarte są elementy ironii, jednakże nie zmienia to faktu że jest to przestępstwo). A tak w ogóle, fabuła ukazana ssie. Co to są 4 linijki fabuły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, czyżbym ja i moje recenzje miały wrócić do akcji?

 

Sądząc po tej brawurowej zapowiedzi niezwykle oryginalnego TDS-a - rzekłbym, że znajdę tu paszę dla siebie.

 

Oby ten mario cośtam się postarał byś miał co robić. Dyzmek przestał robić gry, może się szykuje nowa legenda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Oby ten mario cośtam się postarał byś miał co robić. Dyzmek przestał robić gry, może się szykuje nowa legenda?

Chyba ostatnio na forum nie zaglądałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Fabuła:Dyzmaken

Postacie:Dyzmaken

Pomysły:Dyzmaken

Wydawca:Dyzmaken

I tak dużo jak na jedną osobę, ale co to jest dla naszego dyzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...